Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álmodni egy olyan...

Mit jelent álmodni egy olyan hírességgel mint Palvin Barbara?

Figyelt kérdés

Mármint "álomfejtésileg". Mert egy egyedülálló átlagos férfiként annyira csodálatos volt, hogy le se tudom írni. Pedig semmi szexuális jellege nem volt, egyszerűen csak közvetlenül,és kedvesen viselkedett velem.Valamit együtt szereltünk meg, illetve én segítettem neki, és nagyon hálás volt érte. De a végén kiderült, hogy valami kandikamera volt az egész,vagy nem is tudom, annyira nem emlékszem, mert épp akkor ébredtem fel.

Előfordulhat, hogy esetleg folytatódna ez az álom. Amúgy ritkán szoktam emlékezni az álmaimra, de ennek egyes részleteire nagyon, szinte úgy, mintha megtörtént volna. Ezért is esett nagyon rosszul felébredni.Viszont az eddigi napomat boldoggá tette :)



2017. jan. 5. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

:))) ezt szép:)))

az álmok világa a vágyak világa - persze nem a realitás talaján és nem ébrenléti logikával, de azért üzen az álom. Hamarosan majd hopp! lesz egy kedves lány, akinek segítesz és hálás lesz - egy életen át, ásó-kapa-nagyharang

2017. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki az a Palvin Barbara?
2017. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!