Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent hirességgel álmodni?

Mit jelent hirességgel álmodni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a kedvenc bandám egyik tagja, Niall Horan megölelt és megcsokolt. Az álom : itthon voltunk nálunk, Niall a barátnöjével benn volt a fürdöszobába, bementem (de akkor nem tudtam hogy benn van.) és ott ölelkeztek meg beszélgettek, egyszercsak feltünt a csaj exe, elkezdett a csajjal beszélgetni. Addig Niall odajött hozzám (nem tudom de azt tudom hogy ott állt elöttem, már nem nagyon emlékszem) megöleltem, ö ezt egy kicsit furcsálotta. Hosszú idejig ölelkeztünk, ránéztem és megcsokolt. Valami olyasmit mondott nekem hogy szeret meg hogy nyugodjak meg mert eggyütt leszünk. Aztán felébredtem. De amikor ölelt rendesen éreztem, meg a melegség átjárta a testem. Ja és egy kén helyen beugrik a többi bandatag is, csak arra nem emlékszem.
2014. okt. 25. 08:41
 1/7 anonim válasza:
Régi magyarázat: Haszon.
2014. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Legoman ***** válasza:
Annyit jelent, hogy bejön neked ez a Niall és a zenéje is egyértelműen tetszik, mivel a kedvenc bandád. Kitudod fejezni az érzelmeidet és hatni vele a másikra. Valószínűleg nem vagy csúnya lány (abból gondoltam, mivel niall fiú) és érzelmes is. Szeretnéd a kedvenc bandáddal találkozni egyszer.
2014. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Legoman ***** válasza:
Szeretnél*
2014. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lassan már ott tartunk, hogy annak is jelentése van, hogy nem álmodtunk.
2014. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Legoman ***** válasza:
Olyan nincs, hogy ne álmodjon valaki. Olyan van, hogy nem emlékszik rá.
2014. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom annak is van jelentősége, hogy nem emlékszik rá. :)
2014. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Legoman ***** válasza:
Igen. :) De, akkor viszont nem tartalmaz az álom, olyan fontos üzenetet, amit nem tudnod kell. Ha nem emlékszel részletekre ébredés után, az azért van, mert azt már tudod te magad is. :D A tudatalattid nem fogja kétszer elmondani ugyanazt, ha egyszer megértetted elsőre is. :)
2014. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!