Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halat ettem álmomban egy...

Halat ettem álmomban egy lánnyal. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Álmomban sétáltam egy lánnyal, akivel nagyon jó kapcsolatban vagyok, nem járunk még, de oda vagyok érte. Időnként megölelgettem és bensőségesen elvoltunk, beszélgettünk. Aztán egy étteremhez értünk, ahol leültünk egymással szemben, de csak én ettem, előtte nem is volt tányér. A tányérban zöld és sárga nagyon széles kb 3-4 centis tészták voltak. Rajta egy hal, ami ezüstösen csillogott. Megállapítottam, hogy nagyon finom. Ő közbe csak figyelt arra, amit mondtam. Jó érzésem volt végig az álom közben.


Mit jelenthet ez?


2010. máj. 3. 23:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mikor fogjátok már fel, hogy az álmoknak nincsen jelentése! Minek kell bemagyarázni mindefélét, amik nem is igazak? annyira gyerekes már az ilye! fogadjunk a fogtündérben is hisztek még
2010. máj. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Néhány napja mesélte egy ismerősöm, hogy az összes gyermeke és minden unokája születését megálmodta előre. És minden álmában szerepelt a hal, merthogy az a szaporaságot jelképezi. Most 2 ikerunokája született és visszatérő álma volt, amikor még nem is tudta, hogy a lánya terhes, hogy kisbabák vannak körülötte, de közben állandóan megjelent a hal, akváriumban vagy más módon. Fel is hívta a lányát, hogy kinek lesz a családban gyereke, az meg ott röhögött a nővérével, mert akkor már terhes volt.:)

Na, remélem most felvidítottalak:DDD

2010. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sellővel fox dugni!
2010. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!