Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halat ettem álmomban egy...

Halat ettem álmomban egy lánnyal. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Álmomban sétáltam egy lánnyal, akivel nagyon jó kapcsolatban vagyok, nem járunk még, de oda vagyok érte. Időnként megölelgettem és bensőségesen elvoltunk, beszélgettünk. Aztán egy étteremhez értünk, ahol leültünk egymással szemben, de csak én ettem, előtte nem is volt tányér. A tányérban zöld és sárga nagyon széles kb 3-4 centis tészták voltak. Rajta egy hal, ami ezüstösen csillogott. Megállapítottam, hogy nagyon finom. Ő közbe csak figyelt arra, amit mondtam. Jó érzésem volt végig az álom közben.


Mit jelenthet ez?


2010. máj. 3. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Megetted a tükörpontyot!

Megtaláltad a lelki társad, többé nem lesz szükséged tükörre:P

2010. máj. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tükörponty? Soha nem hallottam róla...
2010. máj. 4. 00:02
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem csak az zavar egy kicsit, hogy miért csak én ettem? :S
2010. máj. 4. 00:03
 4/13 A kérdező kommentje:
ja olyasmi volt, mint egy tükörponty. Most néztem meg a képet. Pont így nézett ki a tányéromon.
2010. máj. 4. 00:05
 5/13 anonim válasza:
mondjuk jóllaktál álmodban..:)
2010. máj. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnél egy barátnőt ( ha nincs)

és szereted a halat

2010. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A vágyaid vetítetted ki. Eltárolt néhány érzelmet, ingert az agyad, tudattalanul rögzültek, mert talán akkor másra figyeltél. Álmodban meg feloldódtak.
2010. máj. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azt jelenti, hogy szeretnéd elmondani a lánynak, hogy mit érzel iránta. Az evés meg a valódi éhségedet jelképezi, hogy mostanában nem ettél azt amire szüksége van a szervezetednek.
2010. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De miért hal? Alapvetően nem szeretem a halat, ez viszont nagyon finom volt...
2010. máj. 4. 01:14
 10/13 anonim válasza:
100%

Vadat, halat, s mi szem-szájnak ingere,

Sürgő horda, száz szolga hord,

hogy nézni is tereh. Én erre ébredtem valamelyik nap, átlépek lakótársamhoz, kérdezem hallotta-e nem, aznap lementem a teszkóba, és akciós volt a parízer! előjel volt! komolyan kell az ilyet venni! :D


Amúgy nem, szard le, majd rájössz magadtól, mert az álmaid a te képzettársításaidon alapulnak. Lehet hogy neked a hal vizet jelent, a szomszédnak délutáni hangulatot, mikor halászlevet főz a telkén... de lehet hogy a másik szomszédnak a macska jut eszébe, hogy megetette-e lefekvés előtt... full fölösleges itt megkérdezned. magadnak kell rájönnöd, hogy neked mit jelent

2010. máj. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!