Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Férfi voltam álmomban!? Mit...

Férfi voltam álmomban!? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Legutóbbi álmomban férfi voltam(amúgy nő vagyok)és egy másik férfiba voltam szerelmes. Mit jelenthet?
2016. márc. 15. 22:08
 1/5 anonim válasza:
Biztos te voltál férfi és nem csak a tudatod helyezted egy férfibe? Velem nagyon sokszor szokott olyan lenni, hogy álmomban férfi vagyok (nő létemre), de olyankor csak a tudatom van abban a "karakterben" és nem én magam vagyok az. Mintha egy E/1-ben íródott könyvet olvasnék.
2016. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első!Ez nekem zavaros.Most akkor férfi testben volt a tudatod de mégse te voltál a férfi csak a tudatod?Hát mi más?Most akkor ez,hogy van?
2016. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát, néha nekem is elég zavaros szokott lenni... A legjobban tényleg egy E/1-ben íródott történet olvasásához tudom hasonlítani. Néha olyan, mintha én csak annak a személynek a szemszögéből látnám a dolgokat, az ő szemein néznék ki és hallanám a gondolatait, de az nem én lennék.


Egyszer volt egy olyan álmom is, amiben magam ellen küzdöttem egy másik személyként. Láttam magam kívülről, tudtam, hogy az én vagyok, de mégis a másik szereplővel azonosultam, az ő keze az enyém volt, megértettem a logikát, ami alapján cselekszik, de közben tudtam, hogy én nem ő vagyok, hanem a testem, aki szintén szerepelt az álomban, de irányítani nem tudtam és a gondolatait sem "hallottam".

2016. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy érti, hogy férfi testben volt, de nem tudatosult benne, hogy férfi.
2016. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer két férfi voltam egyszerre. Álomban megesik az ilyesmi. A párom pedig gyakran lány álmában. De mivel androgünök vagyunk, ez nekünk eleve nem nagy ügy.


A megfejtésben nem tudok segíteni, bocs, de gondolom, ez a hozzáértőbbeknek sem olyan egyszerű ennyiből...

2016. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!