Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehetséges, hogy tudatába...

Hogy lehetséges, hogy tudatában voltam az álmomban, hogy álmodom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy beszélgettem valakivel,valami bajba kerültünk és én biztattam,hogy ez csak egy álom,nyugodj meg,nem lesz semmi baj... és komplett tudtam,hogy ez egy álom...
2015. dec. 19. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a tudatos álmodás technikát, ha összejön, nagyon jópofa dolog :)
2015. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nalam is van ilyen. Tudom hogy alom es gondolkozok hogy hogy jussak ki belole mert kurrrvara foosok ha olyat almodok xd
2015. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg olyat álmodtam már többször, hogy álmomban konstatáltam, hogy bár sokszor álmodtam már ilyet, végre ez valóság, aztán persze felébredtem, és kiderült, hogy nem az volt. :)
2015. dec. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már. Azt államodtam, hogy három farkam volt, és ez szöget ütött a fejemben, hiszen nekem csak egy van.
2015. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is tudni szoktam, én irányítani is tudom magamat, van úgy, hogy azt álmodom amit épp akarok, az a legjobb!

De van úgy, hogy jön az álom magától, de tudom hogy álom, ha nem tetszik akkor veregetem a fejemet vagy rázom hogy keljek fel belőle, és akkor felkelek.

2015. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!