Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek lehetséges ez?...

Szerintetek lehetséges ez? Vagy mi okozza?

Figyelt kérdés

Na szóval szokott olyanom lenni,hogy álmomban képek jelennek

meg előttem viszont ha reggel valaki megkérdezné mit láttam

nem tudnám megmondani mert elfelejtem viszont pár héten belül a valóságban is megjelenik az a kép és akkor bevillan,hogy ezt már láttam valahol.

DILIS VAGYOK?


2015. okt. 29. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Miket láttál? Történéseket v helyeket, személyeket?
2015. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Deja vu (vagy nem tudom hogy kell leírni) úgy érzed hogy egyszer ez már megtörtént viszont a te esetedben ez más mivel te meglátod a jövőt de csak képekben és nem azt amit akarsz hanem csak spontán képek jönnek elő, elfelejted reggelre de mindig beugrik ezzel én is pontosan így vagyok :) nem vagy dilis élvezd ki hogy tudsz ilyet amikor felkelsz próbáld megjegyezni hogy miket láttál hallottál álmodban és aztán ezt egyre jobban tudod fejleszteni, ha szükséges kelj fel egy órávalhamarabb és ha nem megy a visszaemlékezés aludj vissza :D
2015. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mindenfélét egyszer pl még kisebb koromban egy seb képe villant be előttem és rá egy hétre fogócskáztam elestem és

egy csúnya seb lett a lábamon és akkor hirtelen bevillant,hogy én ezt már láttam.

2015. okt. 29. 08:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Deja vu-nak hívják akárhogyan kapcsolsz rá! Te erővel akarsz különleges lenni? xDD
2015. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem!De erre az esetre konkrét emlékszem.
2015. okt. 29. 09:38
 6/9 anonim ***** válasza:
De csak azután emlékszel, amikor már megtörtént a baj ez ,,deja vu". Napközben sok mindenre gondolunk, és amikor történik valami már utólag könnyű ráfogni. Velem is gyakran előfordul, hogy például gondolok egy zenére és másnap hallom a rádióban. A távoli gyerekkorra pedig gyakran darabokban emlékszünk attól függően, hogy most hány évesek vagyunk és akkor hány évesek voltunk.
2015. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jövőképeket álmodsz és dilisnek hiszed magad.

JAJ NE JÖVŐBELÁTOK, AKKOR ÉN MEG TELJESEN ÖRÜLT VAGYOK???

ÉS MI VAN APÁMMAL?? Ő HOSSZÚ TÁVON LÁT JÖVŐBE, Ő EGYÁTALÁN EMBER MÉG?

Uram atyám kapj már agyadhoz...

2015. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"mi okozza?"

Magas intelilgencia amit esetedben kétlek ha dilisnek tartod magad emiatt, spirituális energiáid nagyok mikor álmodsz( aránylag, 1-2 kép még semmi se álltalam tapasztaltakhoz képest), csakráid kitágúlnak mikor alszol, ami szinte ugyan az.

2015. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ez nem hihetetlen, nem vagy dilis!
2015. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!