Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez lehetséges? Ismerni fogom...

Ez lehetséges? Ismerni fogom e tájat?

Figyelt kérdés

Volt már velem olyan, hogy amit álmodtam, láttam álmomban pl egy házat, boltot, szórakozóhelyet, erdőt akkor azt évekkel később tényleg láthattam. Eléggé fura érzés. Viszont, ez a mostani más. Nem épület, nem szórakozóhely. Egy táj. Felmegyek/ünk egy dombra benne, gyalog s közben egy női hang mondja, hogy "hajdan itt a lovak vágtattak". Majd felérek és gyönyörű dimbes-dombos táj tárul elém. Gyönyörű fákkal a háttérben. Mikor először álmodtam ezt, idáig jutottam. Ma éjjel szintén felmentem a dombon, a női hang ugyan azt mondta, majd most mikor felértem a dombra, megfordultam és hátra néztem. Egy nagy mező terült elém, a jobb fele el volt kerítve, fa oszlopokkal de nem volt már közöttük drótháló, látszott, hogy régi oszlopok. A női hang megszólalt "itt juhok voltak régen". Na meg földút ment az oszlopok mentén. A távolban fák, meg mint ha főutat látnék, mivel kocsikat láttam elsuhanni meg a földút is arra vezet. A nő arcát nem látom, de a hangja alapján korombeli lehet. Kedves, szép hangja van a nőnek.

Szóval akkor én most tanyát fogok venni, a nő meg egy ingatlanos? :D Szerintetek?



2015. dec. 14. 10:24
 1/3 anonim válasza:
Leszek az örökbe fogadott lányod *-* gyönyörű ez a hely
2015. dec. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Legoman ***** válasza:
Majd kiderül. :)
2015. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:)
2016. febr. 19. 00:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!