Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mire utal?

Ez az álom mire utal?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy talán kiránduláson vagy táborban lehettünk, és a távolban megláttam az egyik lány osztálytársamat, amint az egyik fiú osztálytársammal veszekszik. Majd a fiú magához húzta a lányt, és megcsókolta, én csak álltam egy helyben, és ledöbbenten néztem.

Majd valaki megbökte a vállam, hátranéztem, és az egyik évfolyamtársam volt, egy egész helyes srác, csak néztem rá, nem tudtam, mit akar. Aztán megfogta a kezem, összekulcsolta az ujjait az enyémmel. Mentünk egy csomó ismeretlen gyerekkel és egy tanárral.

Amint kiértünk az udvarról, eszembe jutott, hogy a két osztálytársamat otthagytuk. Vissza akartam menni, hogy szóljak nekik. Elengedtem a fiú kezét, de ő megfogta a derekam, és úgy sétáltunk tovább.

Aztán egy hatalmas épület elé értünk. Bementünk az ajtón, és a srác még mindig fogta a derekam. Közelebb húzott magához és egy puszit adott, ami félig a arcomra, félig a számra ment... aztán felébredtem.


Kérlek próbáljatok segíteni, hogy mit jelent ez, én ezzel a fiúval szinte beszélgetni se szoktam. A segítséget előre köszönöm (légyszíves a bunkó és nem ide tartozó kommenteket mellőzzük)



2016. jan. 13. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A srácban tudatalatt érzel valami vonzót.Talán egyoldalúan.

Keresgélj emlékeidben,kire emlékeztet!

2016. jan. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet:)
2016. jan. 14. 15:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meg is találtam hogy kire hasonlít... sajnos :\
2016. ápr. 4. 16:06
 4/4 anonim válasza:
Hogy, hogy sajnos?
2018. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!