Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mire utalhat?

HalandoVegtelen kérdése:

Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés
Nos en nem nagyon hiszek az almok ezoterikus oldalaban. De elkepzelhetonek tartom hogy vannak osszefugesek a valosag es az almok kozott. Tehat. Visszatero almom az, hogy ejszaka, eppen setalok vagy kergetek valakit, vagy szak ugrok egyett, es fel szallok, csak repulok egyenesen felfele. Eleinte mindig jo erzes tolt el, de mikor mar nagyon magasan vagyok kisse elkezdek felni hogy a fenebe mi tortenik, hova tartok ?! Mint jelentkezik a felelem erzese, a fel ismeres hogy keptelen vagyok befolyasolni a repulest. Bar nem olyan konkret halal felelem ez....vallami egeszen furcsa erzes. Ahogy ez fellep , felebredek.

2015. jún. 22. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyi 20 ezresem legyen ahányszor én álomban repültem! :)


Én úgy tudom hogy akkor repülünk álmunkban amikor valamit nem érünk el az életben, akár kis dolgok akár nagy, viszont a repüléssel tudatjuk a álmunkban lévő szereplőkkel ami a saját "agyunk" hogy hoppá én olyat tudok amit ti nem, és ez jó érzéssel hatalommal tölt el! így az agy elraktároz hatalmat is a tudatalattidba, hogy az megfelelően működjön. De lehet hogy egyáltalán nem így van.

2015. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem vagyok álomfejtő, főleg így, hogy nem ismerlek, nem tudok sok mindent mondani a kergetős álmodról

a repülős álmod talán azt jelentheti hogy túl nagy szabadságot hagynak neked a körülötted lévők (szüleid, vagy alapból ilyen a helyzeted), ami az elején kellemes lehet (nincsenk szabályok), viszont félsz attól hogy túlzásba esel és nem tudsz majd megállni (függőség?)

ahhoz hogy pontosat lehessen mondani, ismernem kéne téged, az életedet, alapvető dolgokat, így látatlanba ennyi

2015. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem lehet pl mennybe menetel. Monyuk vki meghalt, neked hiányzott, először menni akartál utána, akár előző életedben, sőt, ezt a felszállósat ezesetben, ha ezt onnan hozod, fennáll, szal, hogy utána rájöttél, hogy mégis neked idelent a földön van még dolgod, elintézendő dolgaid, szóval neked mégis vissza kell jönnöd, mert pl valami baleset ért kettőtöket esetleg, nemtom. Én sem vagyok amúgy álomfejtő, totál nem értek hozzá.
2015. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, az elso keto fokent gondolkodoba ejtett kicsit. Igaz laikus szemmel nezzem kicsit ezt az alomfejtes dolgot. De ugy velem neha a tudatalattink uzen igy, furcsa osszefugeseket talalok neha az almaim es az eletem kozott, olyan osszefuggeseket amiket talan maskent nem vennek eszre... ebbol fakadoan elkepzelheto hogy van aki valoba ert az alomfejteshez, legalabb is jobban lassa.
2015. jún. 23. 03:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent valamelyikotok ert jobban az alomfejteshez? Mivel egyszer elmeseltem nehany almom valakinek aki azt alitotta hogy o ert hozza.... Nos sokat nem mondott,, kicsit meglepodott, es azt mondta hogy vigyazzak mert nagy erok munkalkodnak bennem ?!?! Hogy ezzel mire celzott....pasz. De kivancsi lenek ra hogy ugyan azokat a dolgokat halanam viszont. Egyebkent nem fizettem ennek az iletonek es egyebkent sem volt semilyen erdekeben barmit mondani vagy hazudni ,amugy sem nem ugy tunt hogy huesegeket beszel.
2015. jún. 23. 03:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem kapott pénzt és nem akar átverni, még lehet kényszeres hazudozó!

.

"...vannak osszefugesek a valosag es az almok kozott."

Ez bizony így van!

Valóság: élsz és alszol.

Következmény: álmodsz is.

2015. jún. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!