Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon durvát álmodtam. Mire...

Nagyon durvát álmodtam. Mire utalhat?

Figyelt kérdés

Olyan volt, mintha tényleg felébredtem volna az éjszaka közepén, hogy fogdos valaki. Mivel a barátommal szoktam aludni, azt hittem ő akar valamit... Mondtam neki többször is, hogy ne már, én álmos vagyok, meg nincs kedvem hozzá, de nem hagyta abba, egyre erőszakosabb lett, próbáltam lelökni magamról, de nagyon nehéz volt, sőt olyan volt, mintha belenyomott volna az ágyba egyre jobban és jobban, olyan nehéznek éreztem a testét, akkor még ki sem mertem nyitni a szemem, mert valahogy addigra leesett, hogy ez nem a barátom. Teljesen lefogott, nem tudtam mozdulni és már megszólalni se, és akkor kinyitottam a szemem... A kifejezés, hogy durva, nem elég ide.


Egy nő volt! Démoni kinézettel. Közvetlenül az arcomban volt az ő arca, pár centi távolsággal... Hosszú ősz haja volt, szürkészöld kissé öreges arca, írisze-pupillája nem volt, és ami a legrosszabb....... Rosszul vagyok még leírni is....... Szóval..... Nyitva volt a szája... Közvetlenül az én szám fölött. De nem ordított, csak nagyra volt nyitva a szája. A fogai is rohadtak voltak. Úgy megijedtem, hogy felébredtem.


Nem értem. Miért egy démon-nő zaklat szexuálisan? Miért volt nyitva a szája? Mit akart?


Nem nézek horrorfilmeket már régóta, és nem is rémlik, hogy régen láttam volna hasonlót.


Valakinek volt már hasonló? Ötletek, hogy mi ez?


Köszönöm előre is!


24/N



2015. máj. 10. 14:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ohhh igen, és abszolút hetero vagyok!
2015. máj. 10. 14:12
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha álmodtad, akkor ezt az egészet a te agyad vetítette ki a tudatalattidból az álmodba, azaz ez a démoni lény a te saját tudatalattid része.

Pontosan nem tudom, mit jelenthet, de szerintem valami rossz dolog történt az életedben, vagy valami gonoszság, igazságtalanság, félelem, stb... ami miatt ezt álmodhattad.


Nekem is voltak már démonos álmaim, az egyikben az volt, hogy egy épületben egy mosdóban voltam,az egyik falon végig tükör volt, én pedig néztem a tükörben magam, amikor azt láttam, hogy egy démoni alak kinyitja az ajtót és bejön a mosdóba, felém jött, és megállt mögöttem, de tudtam, hogy csak hallucinálok, legalábbis ezzel nyugtatgattam magam... de nagyon ijesztő volt.


Amikor ezt álmodtam, a napokban gondolkoztam azon, hogy milyen lehet a skizofrénia, olvasgattam is utána, és hát valószínű, hogy ezért álmodtam ezt... :D

2015. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%

Éjszaka történt ez veled ami a nappal ellentéte és az álmodban egy démon nő volt. Ennek az ellentéte pedig az angyalok (amik fiúk ugye)

Ráadásul 24 éves vagy. Egy nap pontosan 24 órából áll.

Sajnálom. Illuminati confirmed.

2015. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A nő a szebbik nem.
2015. máj. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Arra utal, hogy valóságosnak éled meg az álmaidat.
2015. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mikor felébredtél, voltak fizikai nyomai a testeden?
2015. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Helló minden válaszolónak!


Na nézzük meg közelebbről a dolgot: sokmindentől félek a mindennapokban - pókoktól, több ember előtt való szerepléstől, nagy forgalomban való vezetéstől, félek attól, hogy elhagynak, hogy megaláznak; igazából minden ember fél valamitől, de nálam ezek nagyon el vannak durvulva, durva pánikrohamok is szoktak előjönni nálam.

És most itt tudjátok mi az érdekes? Ha már emberektől való félelemről beszélünk, akkor én eddig csak férfitől féltem életemben. Elsőként a saját apámtól, sőt a mai napig félek tőle, mert agresszív és kiszámíthatatlan. A férfi családtagoktól is féltem már kiskoromban, idegenektől meg főleg. Gimiben ha férfi volt a tanár, alig mertem válaszolni neki.


Hiába gondolkodom, sose féltem még életemben nőtől. Pedig akivel álmodtam most, rámhozta a frászt. Ezért nem értem, hogy a félelmem miért női alakban jelent meg álmomban.


Ahogy visszaemlékszem, volt egy nagyon hasonló álmom kb. 6 éve. Azt álmodtam, hogy felébredtem, és az ágyam mellett állt. Mérges lett, hogy észrevettem, elkapta a nyakamat, és fojtogatott, közben végig az arcát néztem. Az a csaj viszont fiatalabb volt, de ugyanolyan rémisztő.


Am. az Illuminati-s megjegyzés vicces volt, köszi :)


Egyébként nem hagyott nyomott rajtam, ahol megfogott. Szép is lenne, akkor nem itt írnék, hanem a pszichiátrián :S

2015. máj. 10. 19:12
 8/23 A kérdező kommentje:
* nem itt lennék, hanem a pszichón.
2015. máj. 10. 19:14
 9/23 anonim ***** válasza:
És van valami amitől még a leírtakban is jobban félsz?
2015. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Most hogy így megkérdezted, újragondoltam, és igen: hogy véletlenül megölök valakit, vagy megmenthetnék valakit a halál elől, de nem sikerül. Pl. ezért nem vigyáznék soha gyerekekre, mert akármi megölheti őket, hiába figyelek rájuk a lehető legjobban, leszakad pl. a plafon, és pont ott van alatta, vége.


Attól nem félek, hogy én meghalok, hanem hogy más meghal, és az én lelkemen szárad. És ez akármikor megtörténhet, ha emberek közt vagyok. Ha autóval akkor is, ha csak simán az utcán összeesik valaki én pedig rosszul cselekszem akkor is.


Jézus, így visszaolvasva olyan, mintha egész nap a félelmeimmel lennék elfoglalva, pedig egyáltalán nem, tanulok és dolgozom, de a fejemből nem döglenek ki bizonyos dolgok.....

2015. máj. 10. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!