Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon durvát álmodtam. Mire...

Nagyon durvát álmodtam. Mire utalhat?

Figyelt kérdés

Olyan volt, mintha tényleg felébredtem volna az éjszaka közepén, hogy fogdos valaki. Mivel a barátommal szoktam aludni, azt hittem ő akar valamit... Mondtam neki többször is, hogy ne már, én álmos vagyok, meg nincs kedvem hozzá, de nem hagyta abba, egyre erőszakosabb lett, próbáltam lelökni magamról, de nagyon nehéz volt, sőt olyan volt, mintha belenyomott volna az ágyba egyre jobban és jobban, olyan nehéznek éreztem a testét, akkor még ki sem mertem nyitni a szemem, mert valahogy addigra leesett, hogy ez nem a barátom. Teljesen lefogott, nem tudtam mozdulni és már megszólalni se, és akkor kinyitottam a szemem... A kifejezés, hogy durva, nem elég ide.


Egy nő volt! Démoni kinézettel. Közvetlenül az arcomban volt az ő arca, pár centi távolsággal... Hosszú ősz haja volt, szürkészöld kissé öreges arca, írisze-pupillája nem volt, és ami a legrosszabb....... Rosszul vagyok még leírni is....... Szóval..... Nyitva volt a szája... Közvetlenül az én szám fölött. De nem ordított, csak nagyra volt nyitva a szája. A fogai is rohadtak voltak. Úgy megijedtem, hogy felébredtem.


Nem értem. Miért egy démon-nő zaklat szexuálisan? Miért volt nyitva a szája? Mit akart?


Nem nézek horrorfilmeket már régóta, és nem is rémlik, hogy régen láttam volna hasonlót.


Valakinek volt már hasonló? Ötletek, hogy mi ez?


Köszönöm előre is!


24/N



2015. máj. 10. 14:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Imádkozzál. A démon jelentheti a benső félelmet, de szerintem ez nem az! Ez sokkal több.

Áldasd meg a házat is, nem árt.

2015. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mielőtt részletesebben válaszolnék egy kérdést teszek fel:

Meddig tartott amíg láttad/érzékelted?


Na szóval ez lehet alvásparalízis a leírtak alapján,mert:

1.alvásparalíziskor olyan érzetünk van mintha valaki figyelni,fogdosna,ülne rajtunk.


2.az alvásparalízist átélt emberek azt mondták hogy alig bírtak mozdulni mintha lefagytak volna. Csak a szemüket tudták mozgatni.


3.a leírások szerint egy fekete átlátszó lény ül/fekszik az emberek testén vagy mellkasán.


4.rettegtek kinyitni a szemüket a félelemtől.


hallottál a feketeszeműekről? Na azok olyan emberek de legtöbbször gyerekek akiknek fekete az egész szemük(még a szemfehérje is) és próbálnak beférkőzni az emberek magánszférájába (beakarnak ülni a kocsiba, be akarnak jutni a házba) mindegyikük szótlan,csendes de mégis rémisztően hatnak ránk,nem olyan jó érzés velük lenni.

Ez a banya mindkettőnek a keveréke lehet. :) Nézz utánna a látottaknak más oldalon is hátha másnak is volt ilyen! ;)

2015. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ez nem démon volt. Ez egy dementor.
2015. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!