Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon durvát álmodtam. Mire...

Nagyon durvát álmodtam. Mire utalhat?

Figyelt kérdés

Olyan volt, mintha tényleg felébredtem volna az éjszaka közepén, hogy fogdos valaki. Mivel a barátommal szoktam aludni, azt hittem ő akar valamit... Mondtam neki többször is, hogy ne már, én álmos vagyok, meg nincs kedvem hozzá, de nem hagyta abba, egyre erőszakosabb lett, próbáltam lelökni magamról, de nagyon nehéz volt, sőt olyan volt, mintha belenyomott volna az ágyba egyre jobban és jobban, olyan nehéznek éreztem a testét, akkor még ki sem mertem nyitni a szemem, mert valahogy addigra leesett, hogy ez nem a barátom. Teljesen lefogott, nem tudtam mozdulni és már megszólalni se, és akkor kinyitottam a szemem... A kifejezés, hogy durva, nem elég ide.


Egy nő volt! Démoni kinézettel. Közvetlenül az arcomban volt az ő arca, pár centi távolsággal... Hosszú ősz haja volt, szürkészöld kissé öreges arca, írisze-pupillája nem volt, és ami a legrosszabb....... Rosszul vagyok még leírni is....... Szóval..... Nyitva volt a szája... Közvetlenül az én szám fölött. De nem ordított, csak nagyra volt nyitva a szája. A fogai is rohadtak voltak. Úgy megijedtem, hogy felébredtem.


Nem értem. Miért egy démon-nő zaklat szexuálisan? Miért volt nyitva a szája? Mit akart?


Nem nézek horrorfilmeket már régóta, és nem is rémlik, hogy régen láttam volna hasonlót.


Valakinek volt már hasonló? Ötletek, hogy mi ez?


Köszönöm előre is!


24/N



2015. máj. 10. 14:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Tanulsz és dolgozol viszont minden gondolatod ezen jár.

Nem akarlak megijeszteni, de ez szerintem paranoia.

2015. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

[link]


Görgesd végig az oldalt, ott találsz képeket a látogatódról.Talán láttál már ilyen képet valahol és most előjött álomban.

Sajnos nem magyar oldal, a képek miatt ajánlom csak, de ha beírod gugliba, hogy lidércnyomás, incubus, akkor találsz ezekről magyar leírásokat is.Ugyanis így nevezik azt, amit láttál.

Nekem legemlékezetesebb hasonló találkozásom férfi démonnal volt (szerencsére, mivel nő vagyok).Nos, az én látogatóm gyönyörű szép volt, de ő is testi kapcsolat céljával jött.

Ezek a lények az ember energiáját veszik el.Én nagyon kimerült voltam a találkozás után!Rendkívüli gyengeséget, miután sikerült elküldenem.

2015. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ja azt még hozzá teszem gyorsan, hogy én nem álmodtam azt az esetet, teljesen éber voltam, mikor az a férfi démon a szobámban megjelent.
2015. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Amúgy nincs köze a félelmeidhez.Ezek egyszerűen feltűnhetnek bármikor bárki életében, ki tudja, miért...

Nincs erre magyarázat.Mondom, az energiát belőlünk merítik...Most épp te voltál soron...

Ne félj, ne pánikolj, hidd el, felesleges.Én is túl vagyok egy hosszú pánikos időszakon,én is féltem sok mindentől, de már ráuntam az állandó parázásra, úgy vagyok vele, jöjjön, aminek jönnie kell.Na azóta jobban érzem magam.Az imák nagyon hatékonyan távol tartják a félelmet és a démoni lényeket(akkor is, ha nem hiszel benne!).Persze nem muszáj, de nem vesztesz semmit, ha kipróbálod.

2015. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nekem 1 hete visszatérő álmom van, nem ilyen durva de leírom.

Egy ösvényen megyek, napplemente van.

És egy sötét szárnyú,sárga szemű angyal szerűség jön felém.

Megáll velem szemben,mélyen a szemembe néz és elragad.

Egyszer egkérdeztem hogy mit akar, és válaszolt is de nem értettem mert az a nyelv amin válaszolt, az nem emberi eredetű..

Nem is zavarna ha nem visszatérő lenne, ennek lehet valami értelme?

2015. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ne idegeskedj ezen, rémálom volt és kész. A 10-es válaszod alapján talán csak túl sokat aggódsz és álmodban ez tör a felszínre ilyen formában.


Esetleg alvásparalízis lehetett: ekkor az ember felébred de nem tud mozogni (mindene béna vagy úgy érzi hogy fekszenek rajta) és hallucinál.


Gyerekkoromban én párszor arra ébredtem hogy béna vagyok és néha úgy láttam hogy sötét alakok mozognak körülöttem. Megpróbáltam felkelni vagy legalább megmozdítani az egyik ujjamat, sikertelenül. Persze mikor elmúlt az alvási paralízis, meg tudtam mozdulni és az alakok is azonnal eltűntek.


Ugyan nem szoktam magazinok linkjét példának belinkelni, de ez volt a google első találata és jól leírja hogy nem kell félni az ilyen "élménytől":

[link]


Ez némileg szárazabb, tudományosabb:

[link]

2015. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
2015. máj. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Huhhh hát a linken szereplő képek elég ijesztőek,és ott is nyitva van a szája némelyiknek brrrrr :S


Lenyugszom, csak többet ne látogasson meg :D Engem ne zaklasson senki se szexuálisan, főleg ne démon, és főleg ne nő...


Egyébként a fogdosás az nagyon valóságosnak tűnt, mintha nem álom lett volna, amikor megnéztem az arcát, akkor tűnt inkább úgy, hogy ez csak álom.


"És egy sötét szárnyú,sárga szemű angyal szerűség jön felém. Megáll velem szemben,mélyen a szemembe néz és elragad. "

->

Én nem értek ezekhez, de szerintem az az angyal a te asztrális éned, és vágyódik vissza az asztrális világba, ezért konkrétan elviszed saját magadat oda vissza, ahonnan születésed előtt jöttél. Mondom, nem értek hozzá, de nekem ez jött le :)


Utolsó: köszönöm a linket, elolvastam, sőt tovább kutattam, és az ún. asztrális projekcióval függ össze ez a jelenség. Van aki egyre messzebb tud menni a testétől, elég félelmetes, mert ki tudja mikkel találkozhat az asztrális világban...

2015. máj. 11. 16:19
 19/23 A kérdező kommentje:
Legeslegutolsó: Köszi, leépítette az agyamat :D
2015. máj. 11. 16:20
 20/23 Tímea *-* válasza:
NEm tudom hogy ez a dolog mitől lehet de én az utóbbi 1 évben rettenetesen rosszul alszom szinte minden éjjel olyan rémálmokra riadok fel amiben kettő van belőlem egy gonosz (ronda, sebes arcú vérzik és a szemei üresek és teljesen feketék) És mindig az a lényeg h a csúnya énem meg akarja ölni a jó énemet akit először bemutat az álmom körbefordul mintha egy kamera lenne bemutatja a szép énemet utána mintha beleszálltam volna és én lennék onnantól a jó és utána jön a csúnya és vagy kényszeríteni akar hogy öljek vagy csak bámul és jön értem....Sokszor álmodtam olyat ahol férfi akar elkapni elrabolni de azokban az álmaimban mindig biztos voltam hogy én fogok nyerni és mindig úgy is volt. De ezekben ahol én vagyok a gonosz nem tudok se menekülni se segítséget kérni és mindig felriadok. Most épp egy olyan álmomra riadtam fel ahol képek sorakoztak egymás után és minden képen a holtestem volt más más helyen fatetején autóban folyóban. És csak egy szám volt az agyamban végig hogy most jön az 52. de nem tudom hogy mi ez az 52...talán hogy az 52. életemet élem vagy ilyesmi???
2015. aug. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!