Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Többszintű álom? Lehetséges ez?

Többszintű álom? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Álmomban újra elaludtam, egy ott több nap telt el, míg az "első szintű álomban" egy éjszaka, a valóságban pedig 1 óra kb. Tegnap munkából hazaesve bekómáltam, akkor volt ez az élmény. Más tapasztalt már ilyet? Ébredés után azonnal leírtam, amire emlékszem.

2015. okt. 6. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is tapasztaltam már hasonlót. Fölébredtem álmomban, de csak akkor voltam tudatában, hogy az egy álombeli, hamis fölébredés volt, amikor végül tényleg fölébredtem.

Az időnek - mint írod "több nap telt el", "egy éjszaka" - álmomban még soha nem voltam álmomban tudatában.

2015. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Túl sok filmet nézel
2015. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Egy álmában nincs időérzék. Ezt még Chuck Norris is tudja.
2015. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első! Mióta próbálok figyelni a tudatos álomra, egész jó időérzékem van álmomban is, tudom ez fura.


Második! Nem nézek filmeket, nem kötnek le.

2015. okt. 6. 13:23
 5/8 Ozmium42 ***** válasza:
Nem rég volt egy álmom, amiben az álmon belül elaludtam, bár abban az alvásban nem álmodtam megint, csak később felkeltem, és folytatódott tovább az eredeti álom. De olyan is volt régebben, hogy elaludtam álmomban, álmodtam valamit, felkelve elmeséltem az álmomat valakinek, aztán később felébredtem teljesen.
2015. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges( miért kérdezed ha nekd is volt s tudod választ?).

Igen volt.

2015. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Képzeljétek én meg elaludtam álmomban és álmomban azt álmodtam, hogy álmodom, hogy alszom, ahol azt álmodtam, hogy Leonardo DiCaprio pörget valami pörgettyűt, miközben valami vonat száguld az úttesten.
2015. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt már olyan hogy álmomban föl ébresztettek, aztán nem sokkal később a valóságban is felébredtem.
2015. okt. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!