Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Már egy hete, hogy egy személlyel álmodom. Ez pedig a régi osztálytársam akivel nyáron 1x csókolóztam. De kb ennyi volt, nem is beszéltünk róla, szóval semmi komoly nem volt. Most meg már egy hete vele álmodom.

Pl. A mai álmom: egy kórházból jövök a legjobb barátnőmmel. Ahogy megyünk át az úton a lámpa pirosra vált, és majdnem elüt minket egy autó. Aztán az út mellett haladva megáll mellettünk 2 motoros. Az egyik megkérdi tőlem, hogy el vihet-e. Én meg ilyen flegmán visszakérdeztem, hogy ki vagy? (Nem láttam a bukósisaktól) na és akkor felhúzta az üveget a bukósisakon, és a volt osztálytársam volt az. Felültünk a motorra, közben nagyon esett az eső. Szóval elindultunk, és mondta, hogy nem megyünk egyenesen haza. Beértünk egy alagútba, ahol megfogta a kezemet(nem értem hogyan, félig hátra volt fordulva, de a közbe motoroztunk) szóval megfogta a kezemet és én meg mosolyogtam magamnak. Aztán meg 3x ránézett a kezemre, hogy nem e húzom el véletlenül. DURVÁN ÉLETHŰ VOLT EZ A PÁR PILLANAT!

Aztán megkérdeztem,hogy amúgy merre volt, erre mondta, hogy a metróba(raktár) és én meg megkérdztem, hogy vett e valamit, erre kihúzott egy zenedobozt a táskájából és odadta nekem :-D

Nagyon fura volt és nagyon nagyon élethű...



2015. okt. 5. 04:49
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet,hogy nagyon tetszik neked az a fiú?Ilyenkor szerintem a tudatalattid dolgozik...Talán keresd fel!
2015. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a nagyon tetszik az túlzás :-D nem vagyunk rosszba, de semmi exra :-D
2015. okt. 5. 22:49
 3/3 Ékszerteknős455 válasza:
az agyad egy része nem tudja ezt feldolgozni, hogy szereted. Ezért álmodban jelenik meg.
2015. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!