Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nemrég álmodtam, és állandóan...

Nemrég álmodtam, és állandóan eszembe jut. Mit jelenthet? : Egy város szélén vagyok talán kettő társammal (valami ismerősök lehettek) és azt tervezem, hogy valamiért, valamilyen konkrét céllal bemegyek a városba.

Figyelt kérdés

Vinni akarom a lakókocsit a biztonság kedvéért -pedig gyalog vagyok- de azt mondják, minek vinném, semmi szükség rá. -Hát jó, bemegyek nélküle, csak úgy egyedül. Egy két pillanat járkálás a városban, a következő jelenetben pedig kívülről látom magam, de mintha egy festett rajzfilmben. Egy nagy árkádos-erkélyes épületben vagyok, a háttér fekete, és megtámad egy ember (? valaki). Kardozunk. Mondom, olyan mintha valami rajzfilmfigurák lennénk. A kardunk olyan mintha lángból volna. Én nem akarom bántani a támadómat, nem akarom megölni, és csak védekezek, nem támadok Ez elég baj, egyszerűen a természetemnél fogva nem tudok támadni, és most emiatt nem tudom megvédeni magam. Ezt, -ahogy nézem kívülről a jelenetet- nagy bajnak és tragédiának érzem. Hátrálok a támadás során, és (sajnos) csak védekezek.Egyszercsak egy sötét mélység szélére érek, és a támadómnak sikerül megszúrnia a karddal, telibetalál teljesen! Engem -a fidurát aki vagyok, akit kívülről nézek- elborít a fizikai fájdalom, és aztán egy óriási fájdalom hasít a lelkembe is, és végtelen csalódott szomorúsággal, kimondhatatlan bánattal zuhanok bele lefelé a sötétségbe.

Ekkor felébredtem. Kb. egy hete álmodtam, mindig eszembe jut.


2015. febr. 1. 07:39
 1/1 anonim ***** válasza:
NE egyél pizzát lefekvés előtt.
2015. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!