Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha allandoan...

Mit jelenthet ha allandoan almomban szerepel a szex es a terhesseg?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2015. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én pár éve hónapokig egy hatalmas, öreg kastéllyal álmodtam, amiben pici ajtók és bútorok voltak. Mindig más történt álmomban, de a kastély mindig ott volt és ugyanúgy nézett ki. Szerintem sose fogom elfelejteni azt a kastélyt, gyönyörű volt... Ennek semmi köze a kérdésedhez, de gondoltam elmesélem :) De egyébként a net tele van álomfejtő oldalakkal.
2015. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Éhes makk disznóval álmodik...!
2015. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen no vagyok de meg csak 17 igy nem tervezem a terhesseget
2015. jan. 25. 12:28
 5/11 anonim ***** válasza:

És kivel szoktál szexelni?:)

Habár dubitus közben megmondta a tutit:P

2015. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szexmanias vagy. Sokat gondolsz a szexre. :)
2015. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 glaslo1 válasza:

Bocsi de, én mint tapasztalt domináns hímnemű egyed, javaslom próbálj egy pasit magadra rántani aki nagyon bejön neked!Majd döngessetek át egy éjszakát hangulat javítókkal,

amennyiben tuti csutkára orgazmusaid voltak akkor azt ne engedd el és ezt 3 éjen át elkövetitek NEM ÁLMODOZNI hanem éberen ábrándozni a legközelebbi aktu figuratív kivitelezéséről!NE LÉGY VISSZAFOGOTT KÉRD AZT AMIT KITERVELTÉL ÉS LEHET EGY ÉLETRE ÖSSZERAGADTOK!

2015. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Az hogy nem az iskolára-tanuláson jár az eszed hanem a hapsizáson...így valóban az álomból terhesség lesz !!
2015. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én negyven évesen el tudom fogadni, hogy korodnál fogva most a szexualitás, nővé érés különösen érdekel. Szerintem olvass róla, de elsősorban beszélgess idősebb nőkkel, barátnőkkel, édesanyáddal. Félsz valamitől a szexxel kapcsolatban,
2016. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
#7/9 A szexuális kultúrád egyszerű, mint a szög. Mentse meg az érzékeny lelkű nőket tőled az élet!
2016. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!