Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szobatársamnak pasija van...

A szobatársamnak pasija van és szinte állandóan a szobában van. Hogy oldottátok meg a helyzetet?

Figyelt kérdés
Általában reggeltől estig a könyvtárban vagyok, így amikor 8/9 fele visszaérek a koliba, szeretnék egy kicsit egyedül lenni, vagyis úgy, hogy nincs ott a szobatársam pasija, illetve a kis lányos tevékenységeimet is így nyugodtan folytatni. Nem akarom megsérteni a szobatársam, mert jóban vagyok, de egy kicsit soknak tartom már. Most meg szeretném ezt mondani neki. De hogy?

2015. jan. 19. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Nézd! Örülök, hogy van pasid, és boldog vagy vele, de ez itt a mi kollégiumi szobánk, és nekem már kicsit kellemetlen, hogy minden este itt van. Nem az én pasim, ezért nem szeretném minden estémet vele tölteni. Mi lenne, ha néha kimozdulnátok a szobából, és másfajta programokat is szerveznétek? Például elmehetnétek moziba, színházba, megihatnátok valamit egy kellemes helyen, vagy akár sétálgathatnátok a városba."
2015. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Kasztráld:D
2015. jan. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így, csak nálunk a szobatárs baráti köréhez tartozott egy pár, akik késő estig ott csücsültek. (Ja, és én férfi vagyok.)

Szóval, én ezt úgy oldottam meg, hogy minden szégyenérzetet félretéve levetkőztem meztelenre és úgy készültem hozzá a zuhanyozáshoz, mintha nő nem lenne a szobában. Egy idő múlva szép lassan rájöttek, hogy ez a záróra... :-)

Jó kérdés, hogy egy fiú mit csinálna, ha egy lány vetkőzne így előtte. De ha ott a barátnője is, akkor nagyon nem legeltethetné a szemét rajtad. Vagy lehet, hogy a szobatársnőd küldené haza, mert zavarná, hogy ő téged néz. :-)

Az biztos, hogy koleszban magánélet, magánszféra nemigen van. :-(((

2015. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen közöld vele, hogy szeretnéd, ha néha kimozdulnának, avagy valamit valamiért, ha pl. hétköznap nincs ott, akkor a hétvége az övék, vagy mit tudom én.

Engem is idegesítene, főleg ha tanulni kell, de szerencsére a szobatársaim már idősebbek, van bennük annyi, hogyha tanulni kell valakinek, akkor nem hoznak fel senkit.

Én amúgy nem szoktam vele törődni. Ugyanúgy csinálom a csajos dolgaimat, mintha ott sem lenne.

2015. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!