Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnám egy valóságosnak...

Hogyan tudnám egy valóságosnak tűnő álom után felfogni hogy az csak álom volt?

Figyelt kérdés
Sokszor álmodom azt hogy a pároom megcsal és az álmomban mindig ellentéte a valós önmagának. Csak az a baj, hogy ilyenkor mikor ilyet álmodok, rávetítem azt az énjét és olyanokkal vádolom meg, ami egyáltalán nem Ő. Ha ránézek, az álombeli énjét látom és ezzel csak ártok mind magamnak, mind Neki és a kapcsolatunknak. Kérlek segítsetek!!!

2014. dec. 14. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor ölelted át utoljára a párod?
2014. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt egyszer egy olyan álmom, hogy összejöttem egy volt osztálytársammal. Én meg annyira nem bírtam a gondolattal, hogy tudom, hogy nem vagyok az esete, sose beszélgetünk, de muszáj voltam ráírni. Nem lett belőle semmi, és szerencsére nem is esett le neki, hogy mi volt a szándékom :D
2014. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lucifer-666: tegnap este 23.00 felé. Minden nap találkozunk, úgyhogy a közelség megvan köztünk. Ő a legjobb barátom, mindent elmondhatok Neki, szóval nem értem, miért van ez. :(
2014. dec. 14. 13:55
 4/9 Legoman ***** válasza:

Kérdezd magadat ébredés után, hogy:

"Ez valóság vagy álom?"

Keress dolgokat, ami arra utal, hogy nem álmodsz.

Például mondd ha egy dinoszaurusz van a másik szobában, akkor tuti, hogy álom, de ha minden normális, akkor ez a valóság. :)

2014. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szoktál sportolni?
2014. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen szoktam edzeni
2014. dec. 14. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak megfelelő minőségű ÉSSZEL tudod elválasztani a valóságot az álomtól!
2014. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor menj edezni és vezesd le ott a feszültségedet.

Féltékeny vagy?

2014. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nagyon az vagyok
2014. dec. 15. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!