Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek is furcsa ez?...

Szerintetek is furcsa ez? (többi lent? )

Figyelt kérdés

Ez még szeptemberben történt Bécsben. Az agyamban.


[link]

[link]


mikor itt voltunk akkor eszembe jutott egy régi álmom, még nagyon rég álmodtam és ezen a helyen voltam az álmomban de amikor álmodtam akkor nem tudtam h ez bécs, nem tudtam hol van, nem is foglalkoztam vele, aztán mikor idekerültem, egy nagyon furcsa érzés keritett el, ilyen dejavu érzés. Gondoltam h régen biztos voltam már itt és utána jó pár évvel álmodtam azt és jó pár évvel az álom után kerültem ide. Ugye h érdekes?



2014. dec. 13. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt kicsiként. Tisztán emlékszem a mai napig arra az álmomra: fehér hálóingben fekszem a földön, fölkelek, és az úton egy járdaszigeten találom magam, az ég lilás-kékes, tiszta-friss levegő, a város tök üres, sehol senki, autók sincsenek, majd felébredtem. Pár év múlva utaztunk Miskolcra autóval, anyukám vezetett én pedig nézelődtem, mikor megláttam pontosan az álmomban megjelent helyszínt. Majdnem 10 év telt el az álom és az utazás között, és azelőtt sosem jártam arra.
2014. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de furi
2014. dec. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
első, nekem is ez volt, viszont én az álom előtt pár évvel jártam Bécsben csak nem tudtam akkor h ami az álomban volt az Bécs volt, mert nem emlékeztem
2014. dec. 14. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű a magyarázat, valamelyik előző életedben éltél itt, vagy sokat tartózkodtál ezen a helyen. Ezért kerülhetett elő álmodban is ez a hely, és ezért is volt ,,dejavu" érzésed mikor itt jártál.
2014. dec. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!