Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez milyen álom volt?

Ez milyen álom volt?

Figyelt kérdés
Álmodtam egy nagyon furcsát (most nem részletezném) aminek a végén azt kívántam, bárcsak felébrednék. Fel is ébredtem, de nem igazából, tehát még mindig álmodtam, én pedig azt hittem, hogy tényleg felébredtem. Az előző álmom eleje megismétlődött aztán mindenféle furcsaság történt én meg azt gondoltam, mi van és felébredtem.

2014. nov. 23. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez... ilyen álom volt. Nem értem, mi a kérdés :D
2014. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert olyan volt, hogyha kívántam valamit, akkor az megtörtént benne.
2014. nov. 23. 20:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg hogy jelent-e valamit?
2014. nov. 23. 20:41
 4/6 anonim válasza:
Én amikor kisebb voltam, akkor voltam hasonló helyzetben, olyan 2 alkalommal. Valami rosszat álmodtam,és elkezdtem álmomban ordibálni, ilyenkor az álmom valahogy leállt, azt képzeltem, hogy egy üres helyiségben vagyok, ahol senki sincs, csak én.(De persze a valóságban nem ordibáltam, azaz csendben voltam).Azt kiabáltam, hogy anyu ébressz fel... és egyszer csak tényleg felébredtem. Anyum nyugodtan aludt, én meg ott érthetetlenül feküdtem, hogy ez most mi volt?
2014. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Furcsa. Válaszolva a kérdésedre ez FURCSA állom volt :D
2014. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a kérdezőnek


Azt jelenti, hogy az agyad akkor is dolgozik amikor alszol, de a jövőt azért nem képes megjósolni! :)

2014. dec. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!