Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (többi...

Mit jelent ez az álom? (többi lent)

Figyelt kérdés

a múlt éjjel eléggé fura álmom volt. Valami szállodában voltunk de nem tudom h pontosan hol volt, de volt rá utalás, de nem vagyok benne biztos, hogy ott volt. Ez csak később derül majd ki.

Na szóval ez egy hat emeletes szálloda volt és nagy szerepet játszott benne a lift. (egyébként a suliban lift van, talán azért jött elő a lift, ez már nem az első alkalom volt). Benne voltak az osztálytársaim is, de sztem most nem is ez a lényeg.

Csak a negyedik emeletig közlekedtünk, annál feljebb nem mentünk, de aztán valami miatt fel kellett mennünk, de már nem tudom miért. Reggel kellett volna leírnom, de akkor nem voltam otthon. Felmentem a hatodik emeletre, egész más volt a lépcsőház meg úgy minden, mint mondjuk a negyedik. Az ötödik és a hatodik volt másmilyen. Ilyen tetőteres volt, kimentem, találtam ott egy üveget, ami tele volt vízzel. Pici fekete pókok voltak benne, de mégis kinyitottam, a tetejéről kihúztam egy nejlon kesztyűt, ami tiszta mocsok volt, egy kicsit a vizet is bepiszkította, de amúgy az tiszta lett volna. Itt jött képbe Fekete Dávid, de már nem tudom, hogy miért és mit csinált. A kesztyűt a földre dobtam, aztán visszacsuktam az üveget, hogy ne jöjjenek ki a pókok. Visszamentem a lépcsőházba, hogy lemenjek. Hívtam a liftet, de valaki lement előttem, ezért ottmaradtam. Gondoltam lemegyek gyalog, de eltévedtem, nem tudtam hol kell lemenni, minden olyan más volt, mint a negyedik emeleten. Végül nem tudom hogy mentem le, de szerintem lifttel, az első emeletet nyomtam meg, ami egyébként a földszint volt. Nem is értem hogy miért. Mintha a lift átlátszó lett volna. Erről a Schlossberg lift jutott eszembe, ami Grazban van, vagyis a fejemben az volt, lehet azt akarta ábrázolni, nem tudom. Kicsit féltem benne, voltunk benne többen is, aztán leértünk. Kimentem az útra, ami olyan volt, mint amilyen Grazban a szálloda környéke, ahol voltunk múlt hónapban. Na akkor jutott eszembe a szálloda is, hogy ott volt, de közben az is, hogy húú de viszsamennék. Tehát ott játszódott az álom végülis, de mégsem és ezért pontosan nem tudom, összevisszaság volt. Visszamentem a szállodához, visszakerültem a hatodik emeletre a tetőtérre, és megláttam az óriás pókokat, amik az üvegben voltak, azért nőttek meg, mert kiszabadultak. Elkezdtem menekülni és hallottam ahogy egy csomó ember kiáltja, hogy segítség, azt hittem a pókok elől menekülni, de kiderült hogy mégsem, mert ők nem látták. Én meg menekültem, de közben féltem és látszólag leráztam őket, de fenn akadtam valami falécen, és ekkor megszólalt az ébresztő óra és felébredtem. Ha az nem lett volna, akkor folytatódott volna, de a vége már nagyon rossz volt, ezért jobb is hogy megszólalt.


Szerintetek mit jelenthet ez? Olyan fura volt.



2014. nov. 21. 21:44
 1/2 Luczian válasza:

Ennek az álomnak a jelentését, csak terápiás kapcsolatban érdemes megkísérelni.

Kívülállónak fölösleges kísérletezni vele.

A Krúdy-féle Álomfejtés, irodalmi, néprajzi jelentőségű, nem valós szótár.

A pszichiátria Freud Álomfejtése felől közelíti meg az álmokat, és a terápia részének tekinti.

Freud sem szótárat készített.

Itt belepillanthatsz a Freud-féle tematikába:

[link]

Akkor érdemes az álmaiddal szakemberhez fordulnod, ha mentálisan egyébként is bajban vagy.

2014. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Van Egy CD ami segit abban h megmagyarazd as almodat.

Irjal privibe es akkor megbeszeljuk ha kell a CD.

2014. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!