Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki jártas az álomfejtésben...

Valaki jártas az álomfejtésben? Segítséget kérek szépen! (Nagyon félek, h ez haláleset lesz a családban)

Figyelt kérdés

Az álmom:


Kilépek az erkélyre, és ott a "baráti társaságom". Aztán az egyik mondja a többieknek, h nézd már itt a másik is, megjött a foltja!- és az egyik pasira mutat.


Én meg mondom, h nem nincs viszonyunk..... Erre a "szerető" is megszólal, h gyere már ide, mindenki tudja....

És megkönnyebbülök, átölelem, és elönt egy jó érzés.


És az égen elkezdenek a csillagok hullani, sisteregve... gyönyörű volt.... Nagyon félek, h ez haláleset lesz a családban.


Szóval a főkérdésem a csillaghullás... sohasem álmodtam ilyet, de nagyon mély volt, érzem....

Annyit magamról, h 4 éve szerető vagyok, de nem az álombeli pasinak. Az csak egy jó barátom élőben.



2014. nov. 18. 06:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miköze a családodnak a kurvuláshoz? Szeretnél a felesége lenni, csak nyom a titik.
2014. nov. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sohasem álmodtam csillag hullással, és annyira fényes volt, és pörgött az égen... aztán elindult a többi is
2014. nov. 18. 07:06
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja a kurvuláshoz semmi, nem érzem, h napközbe foglalkoztatna. Meg ez már amolyan nyílt titok
2014. nov. 18. 07:08
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a csillagról, inkább a hírneved, karierred ugrik be. Meg a bukott angyalok.Meg hogy kívánhatzz bármit.


Miért halna meg bárki? A kor miatt?

A halálnak semmiköze.

2014. nov. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Rengeteg álom kép van, amit már kiismertem magamon:


nevetés, vagy szex: nehéz napok jönnek

sírás: Boldogság

Lépcső:Útkeresés

Erdő:a lelkem belsejét mutatja

Fog, haj: Szexuális élmény


Ezek mindig bejönnek, de csillaggal sohasem álmodtam.


amikor megnéztem a jelentését, azt írja, h nagy szerencse.


De nekem azóta is görcsbe van a gyomrom, nagyon rossz érzésem van. És valószínű, h a szeretős képhez semmiköze....

2014. nov. 18. 07:14
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem a nagyim ugrott be legelősször, nem tudom, h miért...
2014. nov. 18. 07:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert szereted és félted. Amúgy miért van szeretőd?
2014. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy a nagyid még nem tud erről a "nyílt titokról" és attól félsz, mi lenne ha megtudná? Lehet egy idős embernek az ilyesmi megrázkódtatás.És most esetleg ezért kapcsolod össze az álmot és a nagymamát? Hulló csillag inkább valami problémát jelenthet, talán probléma lesz a kapcsolat miatt.
2014. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Foglamam sincs, hogy miért asszociálod a csillaghullást egy esetleges halálesettel.


Krúdy Gyula Álmoskönyve szerint csillaghullással álmodni váratlan szerencsét jelent.


(Mondjuk én nem hiszek abban, hogy univerzálisan értelmezhetőek lennének az álmainkban megjelenő szimbólumok, motívumok, képi világ.)

2014. nov. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az álomfejtés 99%-a eleve hülyeség. Van ezer és egy dolog, ami miatt aggódhatsz, és fontosabb, mint egy álom.
2014. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!