Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom...

Mit jelenthetett ez az álom (karácsony, szerelem, megszégyenülés)?

Figyelt kérdés

Sziaztok!


Tegnapról mára virradóra álmodtam ezt:


Karácsonyeste volt, már sötétedett. A nagyszüleim lakásában voltunk a szüleimmel és anyukám szüleivel (akik két éve meghaltak egyébként, és már a lakás sincs meg. Azért is furcsa, hogyezt a szituációt álmodom, mert sosem ünnepeltűnk így együtt szentestét, akkor mindig csak hárman voltunk a szüleimmel.)

Szóval én meg azon idegeskedtem, hogy a barátom ajándéka még nem érkezett meg (nem értem, miért abba a lakásba vártam az ajándékot 24. - én, mikor a barátom külföldön él, és az álom szerint sem volt megbeszélve hogy jön, mert erre emlékszem, hogy még mondtam is az álmomban, hogy de nem is jön oda). Aztán az ajándék csak odateleportált a fa alá valahogy, mindegy. Volt még egy kutya is, aki a földön lévő négybe vágott paradicsomot akarta megenni. Összetakarítottam a paradicsomot, és abban a percben csengettek. Kinyitom az ajtót, ott áll a barátom, és a teljes családja az ajtóban. Fura volt, hogy mindenkitől kaptam puszit, csak tőle nem, ő bement a másik szobába, beszélgetett valamit a nagyszüleimmel, közben a család többi része is szétszéledt, anyum meg ment megnézni, hogy áll a vacsora. Megint csengettek, jöttek nagybátyámék. Anyu közben mondta, hogy kész a kaja, menjünk enni. Én asztalhoz hívtam a bandát, magyarul is meg angolul is (barátom családja csak angolul beszél), és amikor leültek mind az asztalhoz, barátom anyja felkiáltott, hogy "Oh my God" és úgy nézett rám, mintha bántottam volna valakit. Nem értettem mi van, a többiek és rám néztek döbbenten. Végignéztem magamon, és akkor láttam, hogy valahogy eltűnt rólam a piros blúz, ami eddig rajtam volt, és én tiszta félmeztelen állok az egész család előtt. Hirtelen nem tudtam, mit csináljak, magamra kaptam a fogason lógó télikabátomat, s le akartam ülni az asztalhoz, de anya rám szólt, hogy menjek haza, és keressek másik blúzt, ne egyek kabátban. Kimentem a panel lakásból a folyosóra, megnyomtam a lift gombját, és sírtam.


Itt ébredtem fel. Szerintetek mit jelenthetett ez? Valami miatt úgy érzem, van benne valami szimbolizmus, csak én nem értem. Amúgy nem szoktam a halott nagyszüleimmel álmodni, és amikor a barátommal álmodom, nincs ilyen negatív felhangja, ezért nem tudom ezt az álmot hová tenni. Segítenétek?


25/L


2014. nov. 22. 14:26
 1/1 Legoman ***** válasza:

Aranyos kis álom. :D Nem véletlenül álmodtad ezt.


Jelentése:

Ez az álom már régebben is jellemző volt rád. Figyelj oda arra, hogy ne tudja a történelem megismételni önmagát.

Szereted ha minden rendben megy körülötted és jól kézben bírod tartani a dolgokat, akármibe kerüljék is. Olyankor mikor te szervezel vagy végzel egy munkát, akkor szereted, ha minden a legnagyobb rendben van és mindenki az elvárásaid szerint végzi a dolgát. Szeretsz irányítani. Készen állsz a váratlan dolgokra, de valami mindig megtud lepni, hiába végezted pontosan a munkát. A munkádat mindig elvégzed, még ha mások nem is segítenek neked. De általában akad segítőtársad. Általában az utolsó pillanatra végzel a tennivalóiddal. De soha nem figyelsz eléggé, minden kis részletet megoldasz, de pont a legfontosabbra, saját magadra nem figyelsz oda. Általában, ezért vagy sokszor szétszórt, mert nem fordítasz magadra elég időt. Túl sokat foglalkozol azzal, hogy minden tökéletesen menjen, miközben saját magadat hanyagolod. Sokszor mindig ezért buksz el.

2014. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!