Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenhet az álmom?

OOMetin2MesterOo kérdése:

Mit jelenhet az álmom?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban nagyon sok érdekes álmom volt,de sajnos nem tudom mit jelenthet. Az álmom mindig úgy kezdődik , hogy nevelőapám elmegy 2 haverjával valahova és jó sok idő elteltével haza jön vagyis csak beköszön és megy is el. Ilyenkor én a konyhában álltam majd hirtelen rosszul lettem , elkezdtem fuldokolni és felkiáltottam , hogy "anya segíts" ő oda is szaladt hozzám , de csak nézett és annyit mondott nekem sajnálom. Sírva végig nézte ahogy meghalok. :(


Erre az álmomnak a jelentését szeretném megtudni. Előre is köszi. 19/F



2014. dec. 3. 06:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hiányzik neked egy olyan család, amit valóban annak érzel, és jól érzed magad benne. De ehhez tudni kellene, milyen a viszonyod a szüleiddel.
2014. dec. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 OldszatyorHand válasza:
Szerintem van igazság abban amit az első mind. Talán az édesanya azért nem segít mert az apuka írányít... majd megszakad a szíve h nem segíthet. Vagy amit az első mond h nem érzed azt h kellőképpen szeretnek.
2014. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , abban van igazság , hogy az anyukám nagyon tart a nevelőapámtól , de igazság szerint én annak nem tudom az okát miért.Lehet , hogy ez az álom arra utalt volna , hogy segítenem kell neki.Még egyszer köszi a válaszokat.
2014. dec. 3. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!