Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsa álmom volt...

Nagyon furcsa álmom volt lehet valami jelentése?

Figyelt kérdés

Az álmomban tél volt szállingózott a hó,az egyik barátommal tartottunk haza felé a járdán jött velünk szemben egy fehér macska piros szemekkel valamiért oda mentem és megöltem,utána összeroskadtam a vér láttán és elkezdtem könnyezni de a haverom talált egy követ amitől volt 3 kívánsága és újraélesztettük a macskát és későbbiekben a macskám lett :)


Tudom nagyon furcsa álom meg vannak benne vicces részek:) de kíváncsi vagyok ha van értelme mi lehet az:)



2014. nov. 8. 11:01
 1/9 anonim válasza:

Mint minden alomnak, van valami koze a nappal atelt dolgokhoz.


Ho: Lehet, hogy mar varod a havazast.

Altalaban a gyilkossag elfolytott duh jele, esetleg frusztracio, de utana jon a buntudat is ( ezert roskadtal ossze).


Te tudod, hogy mit eltel meg, mi foglalkoztatott egesz nap, milyen gondolatok fordultak meg a fejedben.

2014. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a választ:)
2014. nov. 8. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
ez azt jelenti hogy 6 nap mulva nyersz a lottón, és egy bomba csaj fog bekopogni hozzád 21:32 kor és kezedbe nyom egy kocsikulcsot ami egy Ferrarihoz tartozik ami a házatok előtt parkol.
2014. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hehe:) jó is lenne
2014. nov. 8. 11:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj vele ma van a lottó sorsolás,6 nap múlva péntek:(:) de ha bejön adakozok belőle neked :)
2014. nov. 8. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
ez így lesz jobb ha felkészülsz a csajra meg a pénzre
2014. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendben :) egy 10% és a ferrari a tiéd lehet :D
2014. nov. 8. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:

valamikor rájössz vmi nagy dologra és a hozzáállásod mondja el a dologhoz való viszonyulást

ha egy vicces is nagyon jót jelent :)

2014. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm a hozzászólást igaz a végét nem értetem :D talán arra gondoltál hogy az álom jót jelent <3 de ennek őrülök :D
2014. nov. 8. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!