Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthettek az alábbi...

Napfonat kérdése:

Mit jelenthettek az alábbi nagyon valóságosnak tűnő álmok?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem nagyon hiszek az álomfejtésben, illetve magam sem tudom, hogy hogyan viszonyuljak a kérdéshez! Ennek ellenére kíváncsi vagyok arra, hogy létezhet-e valamilyen transzcendens magyarázat ezekre a valóban szürreális élményekre.


1993 és 1994 folyamán összesen 5 alkalommal álmodtam olyat, amely álmok annyira valóságosnak tűntek, hogy a realitásnál is valóságosabbak voltak! Ezekben az "igazálmokban" - mert nem tudom másként nevezni őket - egy rettenetesen félelmetes entitás nyitott meg valami tébolyult kaput az én valóságom és az ő valósága között! Ez a kapu egyik álmomban a mennyezeten volt, másik alkalommal a kollégiumban a szobaajtóm volt az.

Ezekből a kapukból vakító fehér vagy sárga fény áradt, majd szó szerint kiszakadtam a testemből, és párszor a mennyezeti lyuk peremébe kapaszkodva küzdöttem, nehogy beszippantson a lyuk, miközben a borzalom félelmetes aurája vett körül, párszor pedig a szobaajtó szárfájába, amely azonban olvadni kezdett a hőtől, és az ajtó melletti fali fogason lógó kabátomba tudtam csak megkapaszkodni!


Mind az öt esetben láttam magam kívülről és a körülöttem lévő személyeket is, akik minden esetben felébredtek a nyöszörgésemre, és az ágyban könyökölve röhögtek rajtam, míg valamelyik fel nem ébresztett! A szülői lakásban is előfordult.

Nyöszörögtem, pedig torkom szakadtából ordítani szerettem volna, de hang csak nyöszörgés szintig jött ki belőlem, miközben mozogni nem tudtam!


Szóval, érdekelne, hogy a hozzá értők mit szólnak hozzá?



2014. szept. 26. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Komolyan húsz évvel ezelőtti rémálmokról van szó?
2014. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!