Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Olyan valóságosnak tűnt o. O

Figyelt kérdés

Az álom:

Férjemmel elmentünk egy bevásárló központba de először nem találta meg amit keresett.Én letettem a pulóverem egy pénztárnál egy polcra és kimentünk a bevásárlóközpontból.Kint elkezdett velem veszekedi én mondani akartam neki,hogy a pulóverem bent maradt,de mindig a szavamba vágott.Visszamentünk az épületbe és ott is veszekedett velem,az egyik pénztáros rám szólt,hogy fejezzem be,mert én vagyok a hibás.A férjem vett valamit egy nagy dobozba és kiindult,én elmentem a pulóveremért és mire kimentem ő már elindult a kocsival.Otthagyott.Vonattal hazamentem és mondtam neki, hogy vége.Ő úgy viselkedett mintha nem történt volna semmi.Erre felkeltem.

Nem tudom,hogy számít-e valamit, de az álmomban koszos kopott ruhában voltunk és valami rozsdás,lyukas tragacs volt az autónk.


2010. aug. 4. 12:40
 1/9 anonim válasza:
jujj :s hat nem tudom kedves kerdezo remelem hogy nem lesz anyagi gondotok, bar szerintem attol felsz hogy esetleg leszegenyedhettek vagy valami es ezert almododod..
2010. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Eszembe sem jutott ilyesmi hogy leszegényedünk :)

Anyagi gondok,hááát 1 hónap alatt másodszor lopták meg a férjem :( akkor lehet,hogy emiatt o.O

Köszönöm a választ!

Jöhetnek még :D

2010. aug. 4. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem ismervén a körülményeket, én ezt olvasom ki az álmodból:

a házasságotokban különböző céljaitok vannak. A férjed keres valamit, nyilván valami foglalkoztatja, de nem vagy egyenrangú partner ebben, nem osztja meg veled a problémát, mert te "csek a pulóvereddel foglalkozol". Más szemszögből közelítitek meg a dolgokat, és nincs megfelelő kommunikáció. Szerintem te önmegvalósítás terén még nem értél el nagyobb sikereket, a külvilág is téged okol, mint valüszínűleg éber állapotban is így érzed, hogy te csak a pulóveredet keresed, miközben ő sokkal "fontosabb" dologgal van elfoglalva, amiből láthatóan te nem értesz semmit. A pulóvert valószínűleg azért tetted le, mert az áruház a házasságotokat szimbolizálja, és te valahol elakadtál a 'fejlődésben', valami múltbeli esemény kapcsán talán, de nem tudsz lépést tartani a dolgokkal, mindig vissza akarsz térni ahhoz az eseményhez, ami neked fontos volt (a pulóvered). Az álom azt üzeni, hogy kommunikációs problémák vannak köztetek, és az, hogy ő othhagyott, majd te hazavonatoztál és szakítottál, arra vonatkozik, hogy a saját dolgod már sürget téged, egyre fontosabb, és ezért áldozatot is hajlandó vagy hozni.

Van nektek gyereketek?

És ha nincs, akartok?

Vagy csak te?

2010. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még nincs gyerekünk,de próbálkozunk már egy ideje.Ő is nagyon szeretné elmondása szerint :D
2010. aug. 4. 13:34
 5/9 A kérdező kommentje:

Írsz az önmegvalósításról. Azzal nálam nem lehet gond szerintem,mert amit akartam eddig mindent elértem,és a környezetem büszke rám,hogy ilyen fiatalon már ilyen "sokra" vittem.Írtad is,hogy a körülményeket nem ismered :)

Így belegondolva mondasz valamit.Köszi!

Jöhetnek még!

2010. aug. 4. 13:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Az önmegvalósításon nem konkrét külső sikereket értek, hanem a te saját vállalt életfeladatod mérföldköveit.

Lehet, hogy a családból hozol valamit, amit meg kell oldanod, vagy az énképedben valamit helyretenned.

2010. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Családomból hozok valamit?!

Ebben van valami.A vesémbe látsz?!

Honnan tudsz ilyeneket,hogy mit jelentenek az álmok?

2010. aug. 4. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:

:-) elég sok időt töltöttem a sajátjaimmal:-)

semmi extra, csak éppen meg kell találni a tudatalattid nyelvezetét, akkor le tudod fordítani. olyan, mint a gyerekrajz. rém egyszerű, és borzasztóan összetett

ja, és Krúdy bekaphatja, semmi köze a dolgokhoz:-)

2010. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez az álom csak egy álom pl. én is álmodok sokfélét.....válóságos és amiko felkelek mint egy 3d film lennne!!!! :)
2010. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!