Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Tökre beparáztam tőle és úgy éreztem mikor felébredtem mintha a halálból jöttem volna vissza.

Szóval 1 nő (nem tudom ki)elhatározta h hozzám jön feleségül.Lényegében ebből az egészből én ki voltam hagyva.Csak annyit tudtam h a nő ruhát próbál, kaját, helyet választ.Én meg nem akarom.És mindenkinek mondom h valaki azt akarja h elvegyem, és én mennyire nem szeretnék még feleséget.Mondtam is az anyámnak h én nem is ismerem a csajt és h nem akarok hozzámenni,jobban mondva elvenni feleségül.Erre meg az anyám h no csak szépen menjek el az esküvőmre.Hiába nem akartam az akaratom ellenére történtek a dolgok.Egyszer csak eljött a nagy nap.öltönyben voltam.Találkoztam a csajjal is, akin menyasszonyi ruha volt.Mindjárt megcsókolt mikor meglátott.Nekem meg, meg is tetszett.Nem nézett ki rosszul.Mondtam neki h jól nézel ki, de előbb szeretnélek jobban megismerni.Erre kicsit hangosan h tudja ő h mi a bajom.Kapu zárási pánikom van.És erre riadtam fel.

De még csak 21 vagyok és barátnőm sincs.Semmiféle pánikom nincs.Hacsak nem h nem találok senkit.


2014. okt. 14. 19:16
 1/6 Legoman ***** válasza:

Konkrétumon meg is fejtetted a saját álmod. :D

"az akaratom ellenére történtek a dolgok."

Kifejtem bővebben:

Az akaratod ellenére történnek, olyan dolgok, amiket nem szeretnél, magyarán sodródsz az árral és nem figyeled, hogy mit csinálsz, csak csinálod azt, amit mások elvárnak vagy mondanak neked. Aztán mikor megszereted azt, amit csinálsz, hirtelen minden az ellentettjére fordul és megint kezdődik ez a lánc elölről.

Nem elég erős az akaraterőd és nem bírsz másoknak nemet mondani. Nincs akaraterőd.

Arra figyelmeztet az álmod, hogy legyen akaraterőd és tudj nemet is mondani ne csak igent.

2014. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem semmi jelentése nincs egyszerűen ezt álmodtad és kész
2014. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kirgizkecske válasza:
Anyukád hagy önnàlósodni?
2014. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van igazság abban amit írsz 1.Egész eddigi életemben meg volt szabva h mit kell csinálnom.

Az akaraterő is igaz, mert még magamnak is csak nagyon nehezen tudok parancsolni.

Az anyám (mostanra)hagy érvényesülni.Jobban mondva régebben ezzel a mondatával bármikor "rászedett" arra h csináljam amit "kell".De most már úgy érzem h nekem van a legnagyobb szavam a mostanra 3 tagúvá vált szűk családi körben.Kezdi elfogadni h egyre idősebb vagyok.Saját élettel.

2014. okt. 15. 10:31
 5/6 Vox ***** válasza:
De segglyuk vagy te kérdező már bocs. Menjél csajozni oszt dolgozzál, költözz el vagymittomén. nekem se volt soha barátnőm pedig 22 vagyok oszt nincs ilyen hülye álmom.
2014. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Legoman ***** válasza:
Előttem levő válaszoló. Nincsen két egyforma álom.
2014. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!