Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthetett ez az...

Zsuzsi94 kérdése:

Vajon mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy a múltkor azt álmodtam,hogy szültem. Úgy volt, hogy feküdtem az ágyamban anya fogta a kezemet, és én pedig élethûen szültem már nagyon sokat gondolkoztam azon,hogy vajon ez mit jelenthet azért is tettem fel ezt a kérdést itt. Elõre is köszönöm a válaszokat. 20/L

2014. okt. 9. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát sztem szülni azt jelenti kidolgozni valami nagy dolgot. Sokáig vártál rá és munkálkodsz rajta, de mostmár hamarosan eljön (rájössz), valami nagy értékes dologra.

Bár én férfi vagyok, álmodtam régebben ilyet, de csak egyszer. (ikreket szültem, fiut és lányt és nő voltam az álomban + még szoptattam is öket xd) Nőnél is vmi hasonlót jelenthet.

2014. okt. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anya fogja a kezedet=eredeti női oldalad támogathat benne és vmi lélekkel kapcsolatos lehet, de szavaknélküli is
2014. okt. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
anya lelkiismeretet is jelenthet, de ezek csak tippek ne vedd komolyan xd
2014. okt. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tőled függ, hogy mit jelent, az életed minden egyes kis darabkájáról, amit az előző(k) leírt(ák) az átlagos megfogalmazás de igazából nem lehet csak ennyire visszavezetni :)
2014. okt. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!