Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett az álmom?

Mit jelenthetett az álmom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja volt egy különös álmom, azelőtt és azóta sem volt hasonló.

Első momentum az álomból, hogy állunk kint egy ismeretlen teraszon? valakikkel és nézünk a távolba. Majd egyszer csak zúgást hallok, nagyon erős, hasonló mint transzformátor házak közelében. nem tudom eldönteni hogy a fejemben szól-e, vagy a környezetből.

Következő kép, fekszem egy ágyban a férjem mellett, férjem alszik mellettem, egy teremben vagyunk többekkel, mint valami átrium, többen állnak. Hallgatom az ágyban a zúgást, és nagyon durván félek. El szeretnék bújni, de tudom semmi értelme, mert úgyis megtalálnak..mert akkor már az álmomban konkrétan tudtam hogy jönnek az ufók.

Valahogy furcsa volt, semmi nagyon enm történt az álmomban, de a félelmet teljesen valószerűen éreztem, hogy tudtam hogy megtalálnak úgyis, semmit nem tudok tenni, nem tudtam vagy akartam az ágyban mozogni, szinte vártam a "végzetet", és nem akarom az egészet, és nagyon féltem..emlékszem rettegve keltem fel az álom után. Aztán az álmomban bejött a terembe egy nagyfejű ufonauta,, egy kis ideig nem rám nézett, hanem a többiekre, aztán láttam hogy rámnéz, mikor ez történt nem féltem jobban mint előtte, kíváncsi voltam már mit akar.

Ennyi volt az álom.

Talán az ufonauták az ismeretlent jelentették az álomban? Hogy félek a jövőtől?

Egész gyerekkoromban érdekeltek az ufók mondjuk, olvastam könyveket, imádtam az x-aktákat is :D, de ilyet nem álmodtam akkor sem mikor foglalkoztam velük, de kb 15 éves koromtól már nem olvasgattam róluk annyit, az utóbbi 10 évben meg semmit, még ha elém került az újságban egy cikk, akkor sem..

Viszont azóta ha csak erre az álomra gondolok vizes lesz a tenyerem, múltkor sokadik nekifutásra sikerült csak megnéznek pl egy eltérítéses filmet a tv-ben, annyira feldúlt. Mert azóta néha olvastam ilyen témákról, amúgy meg amiket néha itt is olvasok, vagy hallok, egyből humorosra veszem, lehet hogy vannak ilyenek, de nekem akkor is olyan röhejesnek tűnnek, mintha két felessel több lett volna, vagy két kerékkel kevesebb :D



#álom #ufonatuta
2014. jún. 13. 14:48
 1/4 anonim válasza:
Nekem olyan álmom volt, hogy valamiért hat éves voltam, és egy régebbi házunkban voltunk (már elköltöztünk, több mint hét éve). A nappaliban voltam, ment a tévében az ufókról egy hír, hogy talán itt a világvége. Megkérdeztem anyától, hogy ez igaz-e, ő pedig nevetve azt mondta, hogy nem. Utána volt egy ugrás, amikor már mindenki tudta, hogy az ufók támadnak, úgyhogy menekülnünk kellett volna, de megtámadták a házunkat az űrlények (betörték az ajtót). A legfurább az volt, hogy én pontosan tudtam, hogy mit akarnak (kivágni az emberek száját az arcáról (?)). Aztán megint 12 éves lettem, és teljesen máshol voltam. Talán egy kikötőben, mindenesetre hatalmas konténerek vettek körül (amit hajókon szoktak szállítani), és a húgommal rohantunk egy óvóhely felé. Furcsa volt, bár úgy utólag én tulajdonítottam neki akkora jelentőséget, mindenesetre aznap totál be voltam parázva, úgyhogy lementem megnézni a bejárati ajtót. Nem, nem volt betörve, és a húgom is békésen aludt az ágyában.
2014. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kivágni a szájukat? :D Hú, az ember nagyon furákat tud álmodni.

Amúgy döbbenetet, de én is álmodtam világvégével, azt is pár hónapon belül. Álltam a szülői házban a szobám ablakában, nem tudom hogy volt-e velem valaki, talán mind együtt voltunk, és néztem a távolba, láttam a meteoritot, és tudtam hogy be fog csapódni, álltam és néztem csak. Aztán becsapódott. Közel hozzánk. Elkezdett a föld hullámozni a távolban, mint mikor egy követ dobunk a vízbe és jönnek feléd a hullámok, én meg csak álltam az ablakban és teljes lelki nyugalomban tudtam hogy ha ideér a hullám végünk. Gondoltam álmomban, hogy hát ennyi volt, most lesz vége, mindjárt megtudjuk hogy milyen, nem menekülhetünk, és akkor elfogadtam teljes lelki nyugalommal, hogy meg fogok halni..béke volt bennem. Aztán felkeltem, de az ufós álmommal ellentétben nem voltam zilált, nem hagyott bennem ez akkora nyomot mint ez az álom. Kíváncsi vagyok mit jelent becsapódó meteorral álmodni4 :-)

2014. jún. 27. 21:13
 3/4 Denta válasza:
- Ember: nem igazodsz ki magadon; nem érted pontosan, hogy mit miért csinálsz. Ismeretlen táj, magányosság, új ismeretség utáni vágy; ismeretlen városba, faluba érkezni: új barátság; egy régi ismerősödben új erényeket találsz. Ismeretlen rendeltetésű tárgy, gép: kedvvel fogsz hozzá egy nehéz feladathoz; szívesen töröd a fejed és általában jó eredményre jutsz.
2014. júl. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Ez talált! Tényleg ilyen élethelyzetben voltam akkor, költözés előtt álltunk, és nem tudtuk hogy jól tesszük-e, őrlődtünk.

Köszönöm :-)

2014. júl. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!