Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon rossz álmom volt. Mit...

Nagyon rossz álmom volt. Mit jelenthetett?

Figyelt kérdés

Azt almodtam, hogy meghaltak a nagyszuleim. Nagyon-nagyon szomoru voltam, olyan volt az egesz mintha valos lett volna. De kesobb meg feltamadtak, vagy mi.. Ujra eledtek. Aztan megkerte egy fiu a kezem, es igent mondtam!! Nagyon durva volt. Mit jelenthet??

egyebkent 15, lany vagyok. Most megyek kozepsuliba ezzel kapcsolatban jelenthet valamit?


2013. aug. 30. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Eltávolodtál a nagyszüleidtől, holott szükséged van rájuk...


Az, hogy megkérték a kezed- Szeretnél valami pozitív változást az életedben.


:)

2013. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy megszakad a kapcsolat nagyszüleiddel, vagy megszakadt, de ez nem feltétlen annyira végleges, mint a halál (elvégre feltámadtak álmodban), szóval ha úgy is tűnhet, hogy többé nem látod őket, majd eljön annak az ideje. A lánykérés már inkább vágyat takar, lehet az előző hozzászóló szerinti változásigény, vagy csak vágysz egy komoly kapcsolatra.

Tekintve, hogy a középsuli elkezdése elég nagy és komoly változás az életedben, és egy új elkezdődik. Ha egy korszak lezárult, ideje újat kezdeni, ezzel a halál, feltámadás és eljegyzés is összefügghet, mivel hasonlóan nagyobb változás mindegyik.

2013. szept. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álmok leggyakrabban a vágyakról és a félelmekről szólnak. Ha azt álmodtad hogy meghalnak a nagyszüleid akkor valószínűleg félsz ettől vagy attól hogy elveszítsd őket. Persze más érzések miatt is lehet.

Viszont ha nem erről van szó hanem szimbolikus álom volt akkor a halálnak mindig pozitív jelentése van. Pl aki álmában meghal az azt jelenti hogy hosszú életű lesz.

A lánykérés ezzel szemben negatív jelentésű. Valamilyen kellemetlen dologra utal, de jelentheti az aggódásodat is a gimi miatt.

Az álmokban érdekes módon sok dolog fordítva van. Amit mi negatívnak értékelnénk az pozitív jelentésű és amit pozitívnak az meg negatív jelentésű sokszor.

2013. szept. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2013. szept. 15. 08:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!