Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom? (...

3mma kérdése:

Mit jelenthet az álmom? ( Gyakran álmodom, általában fura és rossz dolgokat , és szorongásérzetem van az álmaimtól )

Figyelt kérdés
Legutóbb azt álmodtam,hogy egy üzletben vásárolva sok mennyiségü pénzt találtam nem tudtam megszámolni sehogy sem . Aztán ez a pénzes ügy abbamaradt és álmomba keresztapam második feleségét láttam házuk kapujánál kisfiával ,majd szembe jott velem keresztanyam ( aki már 3 éve halott ) éb megállt keresztapám mostani felesége előtt és én tudtam ,hogy keresztanyám meghalt ... mitjelenthet ez az álom vagyis ez két álom de nem ébredtem fel a 2 között. Kérem ,hogy olyanok válaszoljanak akik értenek ehez ! Fontos lenne ! Előre is köszönöm !!! 17 lány

2013. aug. 20. 15:13
 1/7 anonim válasza:
Az álmok 95% nincsnen jelentése csak úgy álmodtad.
2013. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De általában megnézem, álmaim jelentését álmoskönyvben mondjuk az nem igazi de LEGTÖBBSZÖR rájövök hogy valami valós lesz belőle ... Valaki kérem fejtse meg nekem ennek az álomnak a jelentését koszonom !
2013. aug. 20. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem érzed magad biztonságban, keresed a megoldást, de még nem találtad meg.


Ne a pénzt lásd biztonságod alapjának, hanem a nővé érésedre figyelj.


Szeretettel: B

2013. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ezen a pénzes álmon van szerintem a hangsúly :( Mit Jelenthet a masik resz ? :(
2013. aug. 20. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:

"De általában megnézem, álmaim jelentését álmoskönyvben "

Az álmoskönyvet emberek írták azokban az időkben, amikor még hittek abban, hogy az álmoknak jelentősége lehet. Ha most ránézel a naptárra, azt látod, hogy 2013-at írunk. Ideje továbblépni a babonák világából.

2013. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy kioktass! Azt kértem hoyg segits megfejteni ha tudod :D ha nem akk nem kell itt kioktatni semmit en sem utom az orrom a te hitedbe neked se kene maseba
2013. aug. 21. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondoltam, megnyugtat, ha tudod, hogy a rossz álom nem jelent semmit. De ha te ezt kioktatásnak veszed, én haza is mehetek...
2013. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!