Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az este egy rossz álmom volt...

Az este egy rossz álmom volt / kifejtem lent/. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy elromlott a vasútilámpa, és nem váltott pirosra és jött egy kocsi és a vonat is, és a kocsi kiment a vonat elé, a vonat pedig a kocsiba. Miután észrevettem, milyen kocsi, megláttam ki ült benne, és az illető a volt barátom / akit még mindig szeretek/ ült benne és a családja. Szinte semmi sérülést nem szenvedtek, csak az édesapjuk. Mit jelenthet?

2013. júl. 21. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
A rómaiak megint ellopták a kábeleket.
2013. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ne zabálj annyit este lefekvés előtt, és nem fogsz ilyeneket álmodni
2013. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Esprimo Mobile válasza:
Nem láttál véletlen valami vasúti balesetes riportot aznap? Néha az álmaimba belekeverednek a tv müsorok a valósággal összekutyulva. Talán nálad is valami iesmi ok lehet, láttál vagy olvastál egy baleseti riportot és gondolsz néha volt párodrda szerintem enyi böven elég a ien álomhoz , de ha tévedtem akkor bocsi.
2013. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Esprimo Mobile válasza:
Hogy kérdésedre is válaszoljak. Az álmok adhatnak uj ötleteket , megváltoztathatják egyes dolgokban az elképzeléseid gondolkodásod pl félelmeket gerjeszthet bened ,vagy segit másképp látni dolgokat ezáltal néha befolyásolhatják a jövödet, de én személy szerint nem hiszek abban hogy az álmok iesmit megbizhatóan jósolnak. De hogy megnyugodjon a lelked, ha tartod még valamenyire a kapcsolatod vele, mond el neki az álmod és hogy minden vasúti átjáróhoz érve gondoljon rád egy kicsit. Igy biztos mégkisebb esélyel lenne figyelmetlen vasúti átjáróhoz érve.
2013. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!