Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 3napja próbáltak lumbálni...

3napja próbáltak lumbálni este 20.30kor alig látot a doki mindenféle érzéstelenítő nélkül kétszer belém bökte azt a hoszú tűt, persze nem sikerült. Rosz helyre bökte mert nemjöt belöle agyvíz. Mért fájt nekem ennyire? Valamit esetleg rosszúl csinált?

Figyelt kérdés
Mikor belémbökte másodszorra hírtelen tiszta víz lettem úgy kiizzadtam remegtem és kétoldalt a csípőmbe szúros zsibbadt fájdalmat éreztem! Mért van ez velem? Mért fájt ennyire? és most mért rossz?Lefektettek és mindakét kezem zsibadt jobb elmúlt, bal még a mai napig zsibbad(hangyák mászkálnak benne)derekam eszméletlenűl fáj, mozogni alig tudok, nagyon nehezen megy az ülés, fekvés menni is csak úgy tudok hogy sánta vagyok, jobb oldalt a csípőmbe és derekamba szúros zsibbadt fájdalmat érzek ami bele súgárzik a jobb combomba.Néha szédülök és fáj a fejem, ha sokat állok vagy ülök hamar elfáradok és lekell feküdnöm! Lumbálás után 1.5napra haza engedtek! Mért lehet ez a fájdalom? Valami ideget esetleg eltaláltak? Vagy mért van ez velem és mikorra fogok jól lenni?

2013. márc. 27. 13:06
 1/4 anonim válasza:

Az orvost nem kérdezted a tünetek felől?

4 évvel ezelőtt lumbáltak engem is. Első szúrás a dokinak nem sikerült, fel is kellett ültetnie( normális esetben oldalt fekve csinálják, ha jól emlékszem). Másodszorra sikerült nálam. Nagyon kellemetlen érzés volt, 1 napig feküdni kellett. Az fájdalomcsillapítót a beavatkozás után kaptam, de miután elmúlott a hatása, nagyon fájt a szúrás helye, mintha a tű még benne lett volna a hátamban. Pár napig érzetem még a helyét, de már nem fájt.

Lehetséges, hogy ideget találtak el nálad. De az orvosnak tájékoztatni kellett volna téged, mi történt, miért nem sikerült. Szerintem beszélj az orvossal mindenképp, ha nem érzed jól magad!

2013. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem értesített semmiről :S már lassan egy hete nem javultam semmit :S nem tom h milessz!! :S nekem ülve csinálta a doki mind a kétszer!
2013. márc. 31. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szoltal a dokinak amikor hazaengedtek hogy meg faj?

Nem vagyok orvos, lehet normalis hogy ilyenkor meg kellemetlen, lehet hogy nem.

Ha nem ertesz valamit erdemes kerdezni.

En allandoan kerdezgetek es valaszolnak is ra.

2013. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van változás azóta?
2013. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!