Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthetett...

Szerintetek mit jelenthetett az alábbi álmom?

Figyelt kérdés
Szóval, egy főtéren találom magam a keresztapámmal, a húgommal és a legjobb barátnőmmel. Megjelenik egy fiú(régi ismerős)-aki mintha észre sem vett volna-,odament barátnőmhöz és megkérdezte tőle: Megyünk?A barátnőm bólintott és gyorsan előre futottak. Aztán az álmom hirtelen átvált egy másik helyszínre, ahol azt látom, hogy kocsiba ülnek és elmennek....majd észreveszem(pillanatokkal később), hogy a barátnőm előtűnik, majd a fiú is és rájövök, hogy egy futóversenyt rendeztek(??). Hirtelen hangos zenét észlelek(pontosabban a kezemben lévő telefon miatt), ami miatt(pedig direkt elakartam bújni, elakartam menekülni) a barátnőm észrevesz és az álmom átmegy egy teljesen másik témába(amit most nem írnék le, mivel csak erre lennék kíváncsi). Szóval, a kérdésem az lenne, hogy szerintetek miért álmodtam ezt, mi lehet ennek a jelentése?(érzéseim ezzel kapcsolatban: féltékenység a barátnőmmel szemben, a fiú pedig tetszett nekem)Előre is köszönöm a választ és bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett.
2014. aug. 7. 10:56
 1/1 silent7272 válasza:
Ahogyan Te magad is írtad: féltékenység, de nem akarod hogy ezt ők megtudják. Továbbá félsz, attól, hogy elhagynak. Keresztapud valószínűleg azért szerepel benne, mert számítsz a segítségére...
2014. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!