Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett az álmom?

Mit jelenthetett az álmom?

Figyelt kérdés

Fodrásznál voltam (egy postás ismerősömnél), láttam ott több ismerőst is (pl. a volt általános iskola igazgatót), beszélgettem vele a pihenésről, és ő mesélte, hogy egyszer utaztak valahova, vitték magukkal a kutyájukat is, és majdnem elaludt vezetés közben. Fizetnem kellett a fodrásznak (tisztán láttam a pénzt), 2030Ft-ot kellett fizessek, de csak 2000-es volt nálam, és apró, de abból 20-as és 50-es. Utána elindultam valahova, hogy hova az már nincs meg, de egy haverommal és pár munkatársammal, lekezeltem velük, és a haverom hangosan kijelentette, hogy ő szarik a jövőre (a valóságban hamarosan apuka lesz). Nagyon szép idő volt, majdnem mindenki rövidben volt, én az egyik zöld hosszú ujjú pólómban, sütött

a nap, de hirtelen elkezdett a semmiből nagy pelyhekben hullni a hó, éreztem a bőrömön és a fejemen hogy csíp a hideg. Elszaladtam valahova, talán fogászatra de ez már sajnos nem tiszta, de láttam hogy egy általam ismert utcán haladok, volt nálam egy kalap amit felakartam húzni hogy a fejem ne fázzon, de nem húztam fel mert úgy gondoltam hogy hülyén nézek ki benne. Beértem a váróba. Az épület nem volt ismerős, de egy iskola volt (az egyik fogászat itt a környéken egy iskola épületében van). Nagyon sok ismerős feltűnt ott bent, jelenlegi munkatársak, régi iskolás társak, rokonok, olyan régi haver akivel már évek óta nem találkoztam, és 1-2 olyan személy is akit csak látásból ismerek. Érdekes hogy sokan nem azzal foglalkoztak amivel kell, pl. a munkatársam és az egyik látásból ismert személy is tanár volt a suliban, holott teljesen más a munkájuk. Egy volt osztálytársam mindenki előtt csicskáztatott egy alacsony, vékony, szemüveges, látszólag csendes kisfiút, aki félt is tőle. Ezt a fiút csak álmomban láttam, nem valós személy. Egy régi haverom megjegyezte hogy miért kell ezt csinálni

egy másik volt osztálytárs ( ők amúgy nem ismerik egymást, max látásból ) csak nevetett rajta. Kisebb lökdösődést tört ki, és jött az egyik általam csak látásból ismert személy tanárként hogy rendet rak, de nagyon ordibált velük, nem sokkal később a lökdösődés

verekedésbe ment át, feltűnt mégegy munkatársam mint tanár hogy ő is odaáll a rend rakásba, szétszedték a feleket, de annak a fiúnak akit a volt osztálytársam csicskáztatott teljesen elborult az agya, és neki rontott valakinek ( gondolom a volt o.társamnak ). Pont egy sarkon ültem, mellettem futott el, de a faltól nem láttam mi történik, nem fordultam hátra és nem is voltam kíváncsi rá. Mindenki elszörnyülködött, sokan ledöbbentek azon ami történt amikor neki ment, de én nem fordultam meg és nem láttam, csak azt, hogy sokan oda se mernek nézni. Tisztán láttam apu unokatestvérét aki valahogy feltűnt ott, hogy akart menni segíteni de amikor meglátta

mi történt eltakarta az ő és a felesége arcát is hogy ne lássák. Én álmomban nem gyilkolásra hanem "csak" valami brutális megsebesítésre gondoltam. Felálltam hogy én innen elmegyek, és egy koleganőmet láttam ahogy fut oda az esethez megnézni hogy mi történt. Itt felébredtem.

Nem szoktam álomfejtésekkel foglalkozni, de ez annyira valóságos volt, annyi mindent, és olyan tisztán láttam minden, ráadásul a fejembe is megmaradt minden részlet, nem felejtettem el percekkel a felébredésem után sem. Mit jelenthetett? Köszi a válaszokat, és bocsi, ha hosszú lett.


2014. júl. 20. 13:56
 1/1 anonim válasza:
Google : álomfejtés. Pl majd beirod h kollega es kiirja a magyarahmzatot.meg ilyenek ;)
2014. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!