Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap elég furcsát álmodtam....

Tegnap elég furcsát álmodtam. Szerintetek mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Este volt és csak a mamámmal voltam otthon, egyszer csak kinéztem az ablakon és egy hosszú vércsíkot láttam az utcán, egy Németjuhász feküdt mellette. Mondta a mama hogy ne féljek biztos csak az autó ütötte el. Erre jött egy másik németjuhász is. Mondta a mama hogy kimegy és megnézi hogy mi történt. Behozott egy kislányt. Bevittük a fürdőbe és megkérdeztem hogy mi történt vele. Azt mondta hogy elütötte az autó, és hogy otthagyták. Vérzett a feje, meg tiszta vér volt minden. Megkérdeztem hogy hány éves, és mondta hogy kilenc. Erre elkezdtem sírni hogy " jaj te még nagyon kicsi vagy, te még nagyon kicsi vagy". és erre sírva felébredtem. Nem tudom hogy ki lehetett pontosan, de a kishúgomra eléggé hasonlított aki szintén kilenc éves. Esetleg tudnátok rá valami magyarázatot, hogy mit jelenthet vagy valami? Jó persze, tudom hogy csak egy álom és hogy az agyam rakta össze a képeket meg stb, de ma egész nap ezen kattogtam, és nagyon mélyen érintett ez az egész, és valamilyen szinten félek is hogy mi van ha bekövetkezik vagy valami.
2014. júl. 3. 00:38
 1/2 anonim válasza:

Lehet ilyen filmet néztél vagy a hírekben volt valami ilyesmi az utóbbi időkben. Összemosódtak az utóbbi napok történései!

Amint mondtad, ez csak egy álom, ne félj tőle, ne rágódj ezen.

2014. júl. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Meg kellene nyugodnod, mert nem fog megtörténni, de az agyad arra akarja felhívni a figyelmedet, hogy többet törődj a kishúgoddal. Ennyi!
2014. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!