Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtam egy nagyon furcsát...

Álmodtam egy nagyon furcsát és nem tudom mit jelenthet. Ötletek?

Figyelt kérdés
Álmomban szálltam fel a buszra előttem pedig egy lány szállt fel és éreztem a parfümje illatát. Eddig sosem éreztem álmomban illatokat. Másnap találkoztam egy lánnyal és ugyan ezt az illatot éreztem... Szerintetek ez mit jelenthet???

2014. márc. 1. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Álmodtál valamit és még annyira nem is érdekes. És???
2014. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetett "jóslóálom". Az álomvilág az ilyen időn kívüli cucc vagy átívelő, nem is tudom, és akkor ott tudsz "úszkálni" a múltbéli, és a jövőbeli -még át nem élt - emlékeid között. Folyamatosan egymással párhuzamosan történik amúgy minden, egyszerre éled am több életedet is, és akár előző életbeli éned tud üzenni a mostaninak akár, meg a jövőbeli is elvileg; ezeket én nemtom, csak érdekesség képpen írtam:)
2014. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ebben semmi furcsa nincs??

Akivel álmodtam.. ismerem.. de nem élőben vagy is még sosem találkoztam vele. A lényeg az lenne, hogy a lányt pedig akivel találkoztam és élőben éreztem a parfümje illatát osztálytársam és megkérdezte tőlem, hogy milyen az új parfümje illata és ugyan az az illat volt álmomban mint az új parfümje illata.... nah ha ez nem érdekes vagy furcsa akkor semmi nem az!!! csak ezt nem szerettem volna ilyen részletesen leírni.

2014. márc. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!