Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tömören: azt álmodtam hogy...

Smile0 kérdése:

Tömören: azt álmodtam hogy kilopják belőlem a szerveim. Xd mit jelent ez?

Figyelt kérdés

nézek egy sorozatot, és aki eltűnt(egy lány), annak a testében voltam egy középsuliban. hülyéskedtünk a barátnőmmel amikor pár fickó berontott, felkapott, és arra ébredtem hogy van egy nagy-nagy kötés a hasamon. aztán feláltam, megkerestem a barátnőm és elmentünk a sulimban lévő öltözők felé. a tornateremben volt az osztályfőnökom aki a tesitanárom, és valamilyen atlétikai gyakrolatott csináltatott az emberekkel. szétnéztem a teremben, majd kijöttem és belebotlottam a barátnőmmel pár emberlébe akit nem ismerek. később kiderült hogy köztük van a másik legjobb barátnőm(bár nem emlékeztem rá). az igazi legjobb barátnőm(akivel hülyültünk az elején) kölcsönadott még ezelőtt 42 pénzt. (nem forint volt, nem ismertem fel, viszonnt az volt a fizetőeszköz). a hamis legjoibb barátnőm kölcsönkért, és mondtam hogy nincs nálam pénz(Valamiért nagyon nem akartam odaadni, pedig igazából szoktam kölcsönadni embereknek, bár nem nagy összeget). az igazi legjobb barátnőm már majdnem elmondta, hogy van nálam pénz, de oldalbaböktem és elhívtam hogy négyszemközt beszéljünk. és itt felébredtem.

13/L



2014. febr. 21. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
"nézek egy sorozatot"
2014. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent. Nézel egy sorozatot, és az agyad elraktározta.. ennyi.


Én meg azt álmodtam, hogy búvárkodom, de úgy, hogy egy macskát a hátamra kötöttek.. Ez sem jelent semmit..(van macskám, valószínű, ezért álmodtam macskáról)

2014. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem aggód kis lány csak fél vese kivesz fél máj úgy is regenerálódás
2014. febr. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy nagyon kínos szituáció van a dolog mögött. (Ha valóban jelent valamit.) Amiket leírtál, csupa olyan dolog, ahol valami rossz dolog ellen hiába tiltakozol, mégis megtörténik. Azt gondold végig, van-e olyan helyzet a suliban, otthon, bárhol, ami kínosan érint, és jó lenne visszacsinálni.
2014. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4es. köszönöm, tényleg van valami igaz abban amit mondtál:)
2014. febr. 21. 16:21
 6/6 zsoltihaver ***** válasza:
ha éjszak járkálsz az utcán akkor is kilophatják a szerveid
2014. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!