Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelent? Már több napja...

Ez mit jelent? Már több napja erről álmodok. Kezdek megijedni!

Figyelt kérdés

Hiszek abban hogy az álmoknak van valóságalapja, és biztos vagyok benne hogy meg lehet előre álmodni egyes dolgokat..

Én már 2. éjszaka arról álmodok, hogy költözni fogunk (semmi valóságalapja nincs).

Az első éjszaka arról álmodtam, hogy egy másik családdal "cserélénk" házat. Tehát ők költöznének a mi házunkba, mi pedig az ő házukba. A családom összes tagja örült a költözésnek, egyedül én nem akartam menni. De senki nem vette figyelembe mit akarok. Pedig az a ház nagyobb volt, a szobám háromszor akkora lett volna mint a mostani, és nagyon gazdag környékről lett volna szó.. mégis, én hajthatatlan voltam és szomorú. Nem akartam elköltözni.

A második napon azt álmodtam, hogy Karácsony napján hozzánk jöttek át a rokonok ünnepelni. Nagyanyámat nagyon nem szeretem (mármint a valóságban sem), és mivel tudtam hogy költözünk, neki nem akartam megteríteni, mert úgy éreztem, ezzel elvenné a szép emlékeimet (?). De ez kiderült, a nagyanyám bezárkózott a fürdőbe zokogni.

Az egész családom ellenem fordult, még anyukám is (pedig ő sem kedveli az anyóst, sőt..), öcsém is, nagynéném, midnenki... Senki nem állt ki mellettem, és az lett a vége hogy világgá mentem Karácsony éjjelén szakadó hóesésben..

Mit jelent ez a költözés motívum? Ráadásul ilyen "körítéssel"?

16L


2014. jún. 22. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazi költözést jelent,hanem ez egy jelképes elköltözés,méghozzá a szüleidtől,rokonoktól való erős elfordulást és eltávolodást jelent.


16 éves vagy a szüleidről való leválást valahogy ilyen formában álmodod meg.


A Karácsony motívum is érdekes,a szeretet ünnepén mész világgá,mikor pont az egész család együtt van,de te nem vagy már lelkileg velük...

2014. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!