Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha foggal és...

Mit jelent ha foggal és vérrel álmodok?

Figyelt kérdés
álmomban rettenetesen fájt a fogam és mikor tükörbe néztem rossz volt az összes össze vissza állt mozogtak és egy csomó kiesett...közben vérzett a szám..a fogaim elkezdtek vissza nőni...és egyre jobban kopkodtem a vért és a végén már szó szerint hanytam a vért..nagyon rossz volt aznem igazán tudom mit jelenthet értelmes válaszokat szeretnék kérni!
2014. jún. 5. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy ideje egy új kérdést meg álmodnod, mivel ezt a kérdést már számtalanszor feltették neked csak visszakéne keresni azt íme pár ilyen kérdés: [link]
2014. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen nagyon értelmes választ adtál....és képzeld elolvastam a többit is okoska...

és tudod ha te meg a hozzá írt szöveget elolvastad volna már nem irtal volna ekkora baromságot...

2014. jún. 5. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
azt hogy bevagy tépve
2014. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na nem szoktam ezekre a "mit jelent ha ezt álmodtam"-kérdésekre válaszolni, de ehhez az egyhez tapasztalatom fűződik.. én még kiskoromban hallottam édesanyámtól, hogy a fogkiesés halált jelent az álmoskönyvben - ha fájdalmas volt, akkor közeli hozzátartozó, ha nem érezted, akkor csak ismerős. Egyszer álmodtam, hogy kiesnek a fogaim, pár nappal rá elpusztult a tengerimalacom. Furcsa.. természetesen tök véletlen egybeesés is lehetett, nem kell benne hinni. Jobb is, ha nem hiszel, felejtsd el :) Én kevés esélyt látok rá, hogy bekövetkezzen.. ritkán működnek ezek szerencsére. Bocsi, hogy beparáztatlak, de te kérdezted :P
2014. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!