Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szinte minden éjszaka álmodok...

Szinte minden éjszaka álmodok össze-vissza. Megőrjít! Mit lehet ellen tenni?

Figyelt kérdés
Minden hajnalban vagy elalvás után össze vissza álmodok dolgokat. Hol olyanról ami kapcsolódik valamihez, hol olyanról ami nem, Feketét, fehéret, ijesztőt, unalmasat, furcsát...egyszerűen mindent össze vissza. De nagyon idegesítő, olyan mintha sosem lenne vége egy álomnak és teljesen kimerít. Reggel sokszor fáradtan ébredek miattuk, vagy épp alig várom, hogy végre felkelhessek és ne keljen álmodnom. Egyedül a suliban órán vagy a barátom mellett, vagy ha nagyon kimerült vagyok tudok úgy aludni hogy alig álmodom. Lehet ez ellen valamit tenni? Mély alvás? Megőrjítenek. Kérlek aki tud segítsen!

2014. jún. 1. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell viselni, velem minden éjszaka ez van, néha tényleg kimerítő, de azért meg lehet szokni.
2014. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Korábban kell lefeküdni hogy ki tudd aludni magad. Sötétíts be, és ha megteheted ne állíts be ébresztőórát.


Lefekvés előtt egy pohár langyos tej is segíthet, esetleg rágcsálhatsz macskagyökeret.

2014. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
43%
Ne egyél közvetlen lefekvés előtt. Igyál este mézes tejet, vagy hogy ne und meg, hársfavirág teát. Jogázz, meditálj, tornázz, tartizkodj sokat friss levegőn.
2014. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Cseréljünk és szeretek álmodni köszi
2014. jún. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet segíteni egy természetes HGH fokozó. De lehet, hogy pont az ellenkezője lenne. Olvass utána, ha fontos számodra.
2014. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
43%

Na most képzeld el milyen az álmatlanság!


Minden nézőpont kérdése. Sokan irigyelik a problémádat.

2014. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én meg irigylek sokakat akik nem álmodnak csak ritkán...álmodni ébren is tudok;)
2014. jún. 6. 19:59
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ez volt,kezdett az öruletbe kergetni.Aztán változtattam az életmódomon(táplálkozás,káros szenvedélyek elhagyása stb.)Nekem ez használt.Néha most is van kulönös álmom,de kb.90%-al kevesebb,teljesen jól ébredek,jól érzem magam.Vannak pihentető alvást segítő,kulönféle teák,táplálék kiegészitők.
2014. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!