Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álmom?

Mit jelent ez az álmom?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap azt álmodtam, hogy az a fiú aki nekem tetszik, sírt nagyon. Az osztálytársai se tudták meg vigasztani, utána én odamentem és a vállamon kisírta magát és utána lenyugodott. Bár nem tudom mi volt baja, de lenyugodott. Utána amikor találkoztunk mintha mi sem történt volna hozzám se szólt.. A valóságban nem is beszélünk, mert haragban vagyunk..

Ez az álmom mit jelenthet? 14L

Kérem, csak normális válaszokat írjatok, hülyeségeket nem kéred. Köszönöm!



2014. márc. 13. 19:40
 1/3 anonim válasza:
szerelmes vagy :)
2014. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha haragban vagytok, akkor azt jelentheti, hogy tudat alatt ki akarsz vele békülni. Az, hogy utána se szól hozzád az álomban pedig azt jelentheti, hogy félsz attól, hogy nem is akar kibékülni veled.
2014. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igaz, hogy ki szeretnék vele békülni, de ő sajnos nem akar.. akkor arra utalhat az álmom, hogy én békülni akarok, de ő nem?

Hogy erre eddig miért nem jöttem rá..

2014. márc. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!