Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?...

Mit jelenthet ez az álmom? Nagyon fura. :// [ lent ]

Figyelt kérdés

Na szóval, van egy 90 éves nagymamám, aki nagyon beteg mostanában, és hát vele [ is ] álmodtam.


Itt az álmom:


Bezártak minket egy folyosóra az egyik barátommal, ami lényegében egy bolondokházaként működött. [ elnézést, hogy így fogalmazok ]

Ezen a folyosón kb. 200 szoba volt, 100 a jobb, 100 pedig a bal oldalon.

Úgy lehetett meggyógyítani a nagymamámat, hogy megtaláljuk azt a szobát, amelyikben ő van.

Ugye mint mondtam, egy baráttal voltam a folyosón. Nagyjából 198 szoba után a barátom csak így felszívódott. Nem tudom, hogy hogyan, mivel a folyosónak mindkét végén egy nagy fal volt, és csak a szobákban lévő ablakok voltak alkalmasak arra, hogy elmenjen, de azokon is rács volt. Miután bementem a 199.-dik szobába, megjelent mögötem egy ápolónő.

Már csak egy szoba volt, és 100%-ban biztos voltam benne, hogy ott van a mamám. Bementem a 200.-dik szobába, de ott sem volt a mamám. A szobában volt egy rácsos ágy, ugyanolyan, amilyen nálunk is található, egy matrac, egy kényszerzubbony, egy asztal, egy szék, és egy szekrény, pont olyan, amilyen az osztálytermünkben van. Mivel a mamám nem volt a szobában, ezért az ápolónő kinyitotta azt a szekrényt, de én ordítottam, hogy NE CSINÁLD! De kinyította. Becsapódott mögöttünk a szoba ajtaja. Éreztem, hogy van valami abban a szobában. Próbáltam menekülni az ablakon, d mint mondtam, le volt rácsozva. Az a "valami" odarántott az asztalhoz, és alámtolta a széket, majd a kezembe nyomott egy ceruzát. Az asztalon volt egy lap, amire ráíratott velem egy végtelen jelet [ ∞ ], majd felíratta ezt:


Az esti renagóga.


Majd felkeltem.


Nem tudom mit jelenthet ez az álom, ezért írtam ki ide!


Akinek van bármi ötlete, kérem jelezzen!


2014. jan. 30. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A renagóga egy nem létező szó. Ennek a tudásnak a hiányában szerintem nem jelent semmit, vagy csak rosszul emlékszel.
2014. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit laikus, úgy gondolom, hogy rettenetesen szorongsz félsz valamitől.

Az is bőven benne van, hogy aggódsz a nagymamádért, legbelül tudod, hogy előbb-utóbb ő is elmegy; amit természetesen nem szeretnél, hogy megtörténjen. Valahol érzek benne kilátástalanságot is, és magányt is. Talán tévedek, de bizalmatlan is vagy szerintem.

A szekrény érdekes. Ezek alapján én azt mondanám,hogy nem szeretsz iskolába járni, de legalább vannak kellemetlen emlékeid onnan.

Még egyszer hangsúlyozom, ezt mint hozzá NEM értő írom. Azonban az általános tapasztalatom az, hogy az ilyesmi, nyomasztó álmok leginkább lelki diszharmóniára vezethetők vissza.:)

2014. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szerintem a renagóga valami olyasmit jelenthetett az álmodban hogy találkozó, látogatás... ezeket tudom elképzelni
2014. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bighorgasz válasza:
Furcsa mert az ember álltalában nem képes se írni se olvasni! ugyanis a REM fázisban nem az az agyfélteke működik, mint ahol az írás-olvasás. szerintem a végtelen jel lesz a fő motívum a renagóga viszont érdekes! sajnos konkrétot nem tudok mondani, mert több dolgot kénbe ismerni. próbálj tudatosan álmodni! (elalvás előtt erre az álomra koncentrálj és tarts egy lapot és ceruzát az éjjeli szekrényeden és minden fontos dolgot jegyezz fel. neveket, érzéseket stb..
2014. febr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
arra is emlékszem, hogy melyik barátommal voltam. az számít valamit?
2014. febr. 2. 12:19
 6/7 anonim válasza:
Ha emlékszel rá hogy melyik barátoddal voltál és ő a végén eltűnt az álmodból,akkor /kívülállóként/ azt tudnám mondani hogy a barátod segít neked,viszont ha már komolyabb és több időt igénylő dologról van szó akkor nem számíthatsz rá,így megtudhattad,hogy kb. meddig és milyen dolgokban áll melléd és melyik az a szint,ahol cserben hagy
2014. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a 2. hozásszólóval értek egyet!

Félsz, hogy a nagyid maghal mert már eleve van az álmodban magány:

Eltűnik a barátod.

Valószínűleg eleve magányos vagy

2014. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!