Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy nagyon fura álmom,...

Horvát Sára kérdése:

Van egy nagyon fura álmom, kérlek mondjátok meg szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok,párkapcsolatban élek,párommal közös kisbabát tervezünk.(Van már gyermekünk előző házasságunkból)

Sajnos az utóbbi időben gyakran sírva ébredek, mert borzasztó álmom van: A párom volt feleségét látom terhesen, és a párom az apuka!!! Látom hogy szeretik egymást, és boldogok, és ez nekem nagyon rossz!!!

Pláne hogy már egy ideje várjuk a "gólyát" de nem jön...


2013. febr. 20. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy bölcs ember, de ha a világon van jó, akkor van rossz is...tehát (nem tudom, hogy hiszel-e, vagy nem hiszel benne).. lehet valami rossz "erő is... nem azt mondom, hogy menj el ezekhez a kamu spiritisztákhoz, csak azt mondom, hogy bármi miatt lehet. Igazából ilyenkor nem tudom, mi a teendő.
2013. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen álmok a félelmeket jelzik. Én rettegek attól, hogy megerőszakolnak, és amikor kiderült, hogy apukám pár napra elutazik, és egyedül kell lennem, éjjel azt álmodtam, hogy este betörtek hozzánk, és egy idegen férfi megerőszakolt.

Tehát, te nagyon szeretnél kisbabát a pároddal, viszont félsz, hogy nem lesz. Titokban attól is félsz, hogy a férjed kapcsolatba kerül a volt párjával. Ez az egész így nyilvánult meg az álmodban.

Nagyon nem értek az ilyenhez, de én erre következtettem a tapasztalataim és az olvasottak alapján:)

Ha lenyugodnál, és megértetnéd magaddal, hogy ez nem történhet meg, csak az, hogy a pároddal lesz majd boldog családod, akkor szerintem ez el fog múlni.:)

2013. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű: Attól félsz, hogy ha nem sikerül a gyerekkel véglegesen összekötni a kapcsolatotokat a pároddal, akkor könnyen elvesztheted. Valamint úgy látom, hogy az önbecsülésedet is negatívan érinti a s(iker)telenség (az exének összejön neked meg nem).


Van egy hírem: a világon semmi sem végleges. Ezért felesleges azt gondolni, hogy egy gyerek képes egy kapcsolatot összetartani. Ez egy tévhit. A másik tévhit pedig az, hogy az alapján méred magad amit a társadalom, a családod, ismerőseid elvárnak. (Ha nincs gyerek már 28-29 évesen akkor biztos valami bajod van, és folyton kérdezgetnek)


Akkor lesz gyereked, mikor készen állsz rá, nem előbb és nem később.

2013. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!