Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rettenetes visszatérő álmom...

Rettenetes visszatérő álmom van. Valami történni fog? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Napok óta álmodom, hogy a testvéremmel menekülök, bújkálok egy sötét kőpince, alagút vagy veremszerűségben valami elől. Találkozunk emberekkel is, de nem akarnak ártani nekünk, mégis félek-tartok tőlük. Megyünk lejjebb és lejjebb. Általában erdőből kerülünk egyszer csak oda. Volt hogy hóvihar volt a pince alsó szintjén, oda akartunk eljutni, volt hogy egy bolonddal találkoztunk akinek valami vérző sebszerűség volt a hasán, ma éjjel pedig egy hollót láttam, ami ült és nézett bennünket. Mindig van benne valami gödör vagy szakadékszerűség is, amibe leereszkedünk. Elég ijesztő és vészjósló. Mit jelenthet?
2014. febr. 28. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Az életben súlyos problémáid lehetnek, amit úgy érzel, hogy nem tudsz megoldani.

A problémákra találj megoldást és akkor ezek az álmok is megszűnnek. Keress meg olyanokat akik segítségedre tudnak lenni ebben. Ami fontos, hogy ne bújj el az emberek elől, mert ők akik a megoldást tudják adni. Kerüld az olyanok társaságát, akik nincsenek rád jó hatással.

2014. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tehetetlennek érzed magad valamilyen területen az életedben. Ha az álomfejtésre hagyatkozunk, akkor erkölcsi témájú ez a probléma. Olyan dolgot teszel, ami az erkölcsi nézeteiddel ellentétes. Próbálsz megszabadulni egy régi emléktől.

A sebesült bolond is ezt támasztja alá, hiszen máson sebet látni annyit jelent, hogy valakire haraggal gondolsz, mást hibáztatsz a gondjaidért.

A vér is ide tartozik, a szenvedély és kegyetlenség szimbóluma. Vérző embert látni annyit jelent, mivel nem szeretett emberről van szó, hogy problémád alanyának hasonló sorsot szánnál.

2014. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak egy kis próbálkozás.:


Ha a pince alsó szintjére akarsz eljutni,illetve rendszeresen szakadék vagy gödörbe,akkor az éned nagyon szeretne a tudatalatti szintjére ereszkedni,hogy felkutassa problémák mély lélektani okát.


Mert,ahogy olvasom,nem tudod mi az,de a lelked állandóan próbál "aláásni" a probléma gyökeréig,ahogy a mondás is mondja.


A kulcs a vérző hasú bolond,de mi lehet,miért pont a hasa vérzik,mindenesetre súlyos a bántás,mert a has most is vérzik.


Egyenlőre kisgyerekkori traumára gondolok,amit a tudatod kitörölt az emlékezetéből.

2014. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A vérző hasú bolond egyébként te magad vagy,a trauma történtekor ugyanis a psziché úgy védekezett,hogy skizo módra levált és külön álló személyként,kivül állóként kreálja meg,mert így elviselhető számára a dolog,ha nem azonosul vele.


A bolondot integrálni kéne,egy jó pszichiáterrel kideríteni,először traumatikus,aztán megkönnyebbülést hoz és újjászületsz.


Ui.:saját tapasztalatonmból beszélek,én már ilyen integrációt megéltem

2014. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval a címbeli kérdésedre az én tippem az,hogy szerintem nem történni fog,hanem valami a múltban történt,ami zavarja a lelki nyugalmadat.
2014. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jézusom, ez hihetetlen! Nagyon köszönöm a válaszokat, őszintén nagyon hálás vagyok nektek! Szinte hihetetlen, hogy mennyire rátapintottatok a lényegre! Elég súlyos lelki válságban vagyok, megoldhatatlan problémák, tehetetlenség, körülöttem lévő emberek hibáztatása, pont amit írtatok.... próbálok kimászni belőle, keresgélem az utat, de nem megy sajnos. Tényleg hihetetlen, hogy kívülállóként, egy álomból mennyire megláttátok ezeket!!!!

Nem lehet, hogy a testvérem azért van mellettem, mert ő segíthet nekem megoldania problémákat? Pszichológus egyébként :-)

Még egyszer köszönöm!!!!

2014. febr. 28. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!