Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Már negyedjére álmodom ugyan azt és egyszerűen nem tudok rájönni hogy mit jelenthet vagy mire utalhat. Régen is álmodtam már ezt,aztán kb. egy félévvel később megint, utána kb. 1 év telt el, és most is ezt álmodtam.



Szakadt az eső,de hirtelen elállt. Anyummal elmentünk sétálni,de az esőnek már nyoma sem volt. Egy sima úton sétáltunk és beszélgettünk,körülöttünk két oldalról körbevettek rózsaszín rózsák. Egy ideig mentünk,aztán megláttuk apukámék házát /elváltak a szüleim/, de a háznak csak a fele volt már meg. Itt már besötétedett,haza akartunk menni. Anyum elindult,én meg mondtam neki hogy egy másik úton megyek. Ő visszament a rózsás úton,én viszont folyamatosan ajtókon keresztül mentem és mindig zsákutca volt. Egy idő után meguntam és vissza akartam menni én is a rózsás úton,de mikor apumék házához visszaértem,de ott volt V. /apukám barátnőjének a lánya/, és megölelt,majd azt mondta hogy siessek haza,különben bajom esik. Volt még egy ajtó. Bementem rajta és ott volt az idős mamám,akit nagyon ritkán látok. A számítógépen csinált valamit,mikor meglátott engem és azt mondta hogy segít hazajutni,ha aláírok egy lapot neki,de ha nem,akkor anyum meghal. (és itt lesz több lehetőség)

Az első alkalommal mikor ezt álmodtam,akkor: egyből aláírtam a lapot

2. alkalommal: elolvastam a lapot,amin az állt hogy szolgálni fogom a nagyimat és örökre vele kell maradnom,de aláírtam

3. alkalommal el akartam szökni,de megfogott és döntenem kellett

4. alkalommal csak álltam előtte,nem akartam alá írni a lapot,de nem tudtam megszólalni

és itt felkeltem. Mindig ennél a résznél ébredek fel,ennél még nem volt tovább.


Van ennek az álmomnak valami komolyabb jelentősége és annak hogy nem elsőre álmodom ezt? Remélem hogy azért nagyjából érthetően írtam le :)



2014. febr. 22. 08:34
 1/8 ttrezi ***** válasza:
100%

Jobban kéne ismernem Téged és a teljes történetedet, hogy szalonképesebb választ adjak, de szerintem:


- Anyuddal nagyon jóban lehetsz(vagy voltál) a való életben is. Ezt szimbolizálják a rózsák, és az, hogy elállt az eső.


- A fél ház a válást jelenti. Valószínűleg megviselte Apudat.


- Az hogy más úton akartál visszamenni, az azt jelenti, hogy olyan életszakaszban vagy, ahol már le kell szakadnod az Anyudtól, és mész a magad útján. (Valószínűleg a való életben is belejutottál néhány zsákutcába)


- A mamád...kérdés, hogy kinek az anyja. Az apudé vagy az anyudé? Ha anyud anyósáról van szó, akkor jelentheti azt, hogy anyud rosszban volt vele.

Itt fontos, hogy mit szimbolizál számodra a mamád. A szerződés aláírása elköteleződést jelent. Anyud halála pedig nem feltétlenül fizikai halált jelent. Inkább ez is azt jelenti, hogy érzelmileg kell elszakadnod Anyudtól. Kevésbé fogsz függeni tőle.


De elsősorban a saját problémáidat, élethelyzetedet vedd számba. Te magad tudod legjobban értelmezni az álmot.

2014. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Lődd le magad
2014. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és így belegondolva már van értelme is, hogy miért pont ilyen időközönként álmodtam ezeket.
2014. febr. 22. 22:40
 4/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló ugye tudod,hogy nagyon kedves vagy?:D
2014. febr. 22. 22:41
 5/8 Peti7 ***** válasza:
Ha tudod irányítani ezt az álmot akkor próbáld meg azt hogy anyuddal mész vissza,vagy inkább hogy hazamész a rózsás úton amikor mondja az a lány.Amúgy mindig ugyanaz történik ami előtt bemész a mamádhoz?
2014. márc. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát,megpróbálhatom irányítani

igen,mindig ugyan az van

2014. márc. 10. 16:27
 7/8 Peti7 ***** válasza:
Na sikerült valamit elérni?
2014. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta csak egyszer álmodtam ezt, de még mindig ugyan ez :/
2014. márc. 31. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!