Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Mit jelent az álmom?

A kollégiumomban vagyok amikor arra eszmélek, hogy egyre nehezebben mozgok.. Elindulok a telefonomért fel az emeletre de rossz emeleten rossz szobában kötök ki s, ekkor össze esek és az alsó törzsem nem tudom mozgatni, majd félelmemben elkezdek kiabálni és azon gondolkodni hogy mit mond majd a doki, mi lehet a bajom.. Elkezdek mászni, a földön a két karommal amik iszonyatosan fájnak.. tudom hogy a szobában van még két ember de nem tudom kik azok nem, látom őket, el vannak takarva és talán az ágyakon fekszenek. Mikor kiérek nagyon nehezen lábraállok és meglátom az egyik ismerősöm aki furcsán néz rám majd továbbmegy. Ahogy felértem a megfelelő emeletre találkozok egy jó haverommal akivel elkezdek beszélgetni és szólok neki hogy lebénultam.. A beszélgetés során elmondja hogy 49es lába van, pedig tudom hogy 43as és erre gyanakodni kezdtem, furcsa érzésem támadt, mintha ez nem is a valóság lenne,majd felriadtam még mielőtt elértem volna a szekrényemhez amiben a telefonom van.



2014. febr. 20. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
The dream doesn't mean a thing for you! :D
2014. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jelenség hasonlít ahhoz, amit már nagyon sokan átéltek: nevezetesen amikor futnál, de nem tudsz, vagy csak nagyon lassan. Ha nagyon meg akarsz mozdulni álmodban, akkor működésbe lép egy agyi funkció, ami blokkolja ezt. (Akiknél nem működik rendesen, azok szoktak alvajárni meg mindenféle hülyeségeket csinálni, miközben alszanak.) A blokkolás ténye egy másik idegpályán visszajut az agyadba, és visszahat az álmodra, ezért minél inkább erőltetnéd a mozgást, annál nehezebben megy. Érdekes módon ha nem erőlködsz, akkor meg lebegni és repülni is tudsz :) Ennek oka ugyanez a jelenség, minél közelebb jutsz erőlködés közben a tudatos állapothoz, annál nehezebb lesz álmodban mozogni.
2014. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!