Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek az álmaim?...

Mit jelenthetnek az álmaim? Nagyon rosszul érzem magam. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon rosszakat álmodtam..Budapesten voltam, tömeg volt meg sem bírtam mozdulni..Felkeltem, visszaaludtam utána folytatódott ugyanez..és ez ment kb háromszor..aztán felkeltem megint visszaaludtam és álltam az utcán (akkor már nem volt tömeg) velem szembe jött egy fekete ruhás, kék szemű férfi, aki megfenyegetett (már nem emlékszem mivel, de ordítozott velem , hogy ha nem csinálod ezt meg azt akkor........lesz) aztán elloptam az aranyláncát, ezért le akartak csukni (XD).. Kicsit vicces, de nagyon izzadtan ébredtem, és lázasan...Azóta is beteg vagyok...Mit jelenthet ez az álom?? Tudom a vége kicsit humoros, de nagyon rossz, és valóságos volt....

2013. dec. 16. 21:25
 1/1 viktorvarga ***** válasza:
semmit
2013. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!